Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Összeházasodnátok a párotokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeházasodnátok a párotokkal, ha biszex lenne? Nem félnétek tőle, hogy egy kicsit mindig is ott marad majd egy kis vágy a másik nem iránt? Esetleg van olyan aki biszex és házasságban él, leírná hogyan működik ez?

Figyelt kérdés
2021. jún. 16. 16:35
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
miben más, mint heteronál a félre kaccsintás?
2021. jún. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%
Abban, hogy sosem adhatod meg neki azt, amiért egy férfihez vonzódna. Egy biszex másért vonzódik egy nőhöz, másért egy férfihoz. Nekem nem kéne biszex partner, össze sem jönnék vele.
2021. jún. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjátok, hogy gyarló vagyok, de ha nekem biszex csajom lenne (volt már, de házasság témáig nem jutottunk), ugyanolyan komolyan venném mint a heterót. Nem zárkóznék el a vágyai kiélésében sem, ha korrekten megbeszélnénk és betartanánk a közösen meghozott szabályokat.
2021. jún. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
Heteróval sem házasodom, nem érdekel ez a jogi intézmény.
2021. jún. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
écet a melegek kezdték el terjeszteni, a segbe kukik után hamarabb is el lehet kapni, majd ha nemi beteg leszel, tudni fogod hogy férfi seggben járt a kukaca--
2021. jún. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Addig azt mondtam, hogy soha, amíg bele nem zúgtam majdnem egy srácba, aki nagy eséllyel nem a nőket szereti.

Mit össze imádkoztam azon, hogy legalább biszex legyen...DDD

2021. jún. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Heterókat se tartja vissza semmi attól, hogy megcsaljanak, aki meg akar, az meg is fog csalni, aki nem, az meg nem.

Mindig lesz olyan, aki ELVILEG jobban ki tudná elégíteni a másikat, legyen az hetero vagy nem, férfi vagy nő.

2021. jún. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
24%

Ha már házasodnék, akkor teljesen nem számít a másik szexualitása.

Nem félnék. Én poliamór vagyok, ami a normális, szóval nyugodtan élje ki a vágyait. Istennek tetsző dolog az.

2021. jún. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!