Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akárhányszor hallok egy élet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akárhányszor hallok egy élet történetet, és benne a házasság: ha a férfi életének a karrierje egy rossz fordulatot vesz, akkor kész: jön a válás. Mondhatni, a házasság az anyagiak miatt jó dolog akkor?

Figyelt kérdés
Tehát arra gondolok, hogy már egy pár életsztorit hallottam életemben, és akárhányszor egy említett férfi szereplőnek mondjuk rosszra fordult az anyagi helyzete(gazdasági válság, rosszul működő vállalkozás, csökkenő kereslet, stb.) akkor hirtelen a felek elválnak egymástól. Szóval gondoltam megkérdezem, hogy a mai világban a házasság anyagibb jellegű, mint ezelőtt, vagy mindig is erről szólt a sztori?

2021. jún. 27. 11:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
77%
10 Igen, ez is tipikus. Amikor még csóró, akkor megy a duma, hogy építsük fel együtt az életünket, ne legyél anyagias, fogadd el ami van. Aztán amikor a támogatásoddal sikerül vinni valamire, akkor nem hálás lesz, hanem azt érzi neki " jobb jár".
2021. jún. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
80%
11: sajnos későn jöttem rá erre, hát az élet megtanított rá... Nem szabad önzetlennek lenni, mindenki magának kaparja ki a gesztenyét...
2021. jún. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
72%

"Akárhányszor hallok ..."


Hallott egyet-kettőt. A szelektív látásmódja miatt a töb bbit észre sem veszi, de ez jó így, mert lehet nőket qrvázni és rbancozni.

2021. jún. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!