Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi volt a válásod oka?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a válásod oka?

Figyelt kérdés

Utólag már könnyen okos az ember.

Visszatekintve mik voltak azok a jelek amiket ha észreveszel akkor máskép alakulnak a dolgok?

Nem váltok el.

Vagy nem házasodtok meg.



2021. jún. 26. 08:35
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
49%

"Nem váltok el, vagy nem házasodtok meg".


Ezt nem tudom egybefüggően értelmezni. Leírnád újra, hogy mire gondolsz egészen pontosan?

2021. jún. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Mik voltak azok a jelek amiket ha észreveszel akkor nem váltok el vagy nem házasodtok össze.

Így érthetö ?

2021. jún. 26. 09:27
 3/28 anonim ***** válasza:
42%

Igen, köszönöm. Így már érthető.


Én csak érzelmileg voltam ilyen helyzetben, de a gyakorlatban nem sikerült eljutni idáig.


Jelenleg úgy bánik Velem az illető, mintha "házasok" lennénk (birtokol érzelmileg és durván megalázó tud lenni időnként.)


A bíróságon pedig nem vállalhatom fel ezt a helyzetet, mert meg vagyok zsarolva érzelmileg mások által is (közös ismerősök kényszerítenének hamis tanúzásra.) Nagyon csúnya és sötét ügy, jogász is van az érzelmi zsarolók között.


Nővédő szervezetekhez szeretnék fordulni, de most nincs lelkierőm jogorvoslatot keresni, pedig muszáj lenne összeszednem magamat - a saját érdekemben.

2021. jún. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
88%
Nulla szex mint minőségben, mint mennyiségben.
2021. jún. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
67%
Nem hagytam volna rá, hogy állandóan a telóját nyomkodja és a sz.gép előtt üljön, ahelyett, hogy a gyerekekkel és/vagy velem lett volna. Mondjuk, lehet, ha erőszakos lettem volna, és forszírozom a törődést akkor hamarabb válás lett volna a vége... de sajnos inkább beletörődtem abba, hogy levegőnek néz minket.
2021. jún. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
75%

Nem mentem volna hozzá,ha hallgatok a megérzéseimre,hogy valójában az,hogy valaki nagyon rendes,mint ember, attól még nem alkalmas társnak.

Ha az első jeleknél,mikor kiderült,hogy mennyire nem egyformán kezeljük a pénzt,hogy nem tudunk egy fontos dologban évekig előre lépni,hogy alapvető dolgokra sosem kaptam világos válaszokat,csak halogatást...akkor sosem megyek hozzá.


Végül hozzámentem.

Mert olyan rendes volt.


Ha picit korábban rájövök,hogy mi volt az én részem a kapcsolat romlásában,ha egy kicsit is jobban tudtam volna motiválni, ahelyett,hogy elnyomom és ráerőltetem az akaratom,akkor sosem válunk el.

De ehhez nekem is fejlődni kellett volna.

Akkor lenne egy langyos,de megbízható házasságon.

Egy olyan,amire sokan azt mondanák,hogy ennyiért ők nem maradnának együtt.

Viszont még többen mondanák rá azt,hogy a felével is megelégednének.


Kaptam egy nagyon komoly leckét az élettől.

Annyi idősen, amikor már az élet úgy ment el mellettem,mint egy gyorsvonat.

Amikor már legtöbb ember biztos egzisztenciát, családot teremtett maga köré.

Amikor már nem dobálod be egy táskába a cuccaid és lépsz le,mert az életed munkáját vágnàd sarokba.

Akkor jöttem rá,hogy valójában mi a fontos.

2021. jún. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
38%
Mocskos, senkiházi egoista ultra bunkó paraszt volt. Egy önző, lélektelen emberi hulladék. Nőről beszélek, de azóta is ökölbe szorul a kezem ha rá, és rájuk gondolok(apja, anyja). Egy végtelenül rosszindulatú élőlények, akik már a jelenlétükkel is pusztító hatással vannak az emberekre. Soha senkin nem éreztem ezt a gyilkos passzivitást és egoizmust. Ez mellett a nő mellett meg is halhattam volna azt se vette volna észre. Nem evilági, mérhetetlen szívből jövő gyűlöletet érzek iránta/-tuk, ami kitörölhetetlenül belém égett, és sosem fog csillapodni!
2021. jún. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
57%

Ok: Alkoholizmus, munkakerülés, tiszteletlenség, megcsalás.

Jelek: voltak. Igérgetések, amiket nem tartott be. Smucig volt. Nem voltunk egy szinten,

Soha életében egy könyvet nem olvasott el. Volt ami csak a házasság után derült ki. Hogy nem ért semmihez, amit egy férfi meg tud csinálni a háztartásban. Minden apró munkához szerelőt kellett hívni.

Próbáltam elfogadni a lúzerségét. Ha legalább a tiszteletet megkaptam volna, mint felesége, nem váltunk volna el.

2021. jún. 27. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
80%

8. Bakker, én sajnállak, de komolyan. Én a férjed szöges ellentéte vagyok, és én egy ici-pici tiszteletet sem kaptam, se figyelmességet, se semmit. Engem csak használtak, de nem szexuálisan, mert maga a szex tabu volt. Ügyeletes család fenntartó, háztartásbeli, műszaki, informatikai, logisztikai, ellátó, szociális és probléma megoldó emberként voltm nyilván tartva.


Látod, mindig a párosítások a rosszak!

2021. jún. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
miért vetted el?
2021. jún. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!