Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ezt meg lehet bocsátani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt meg lehet bocsátani egy 13 éves házasságban?

Figyelt kérdés
Férjem levelezett nőkkel, képeket kért tőlük, megcsalni nem csalt meg, csak "virtuálisan". Nem tudom, hogy ezt meg lehet-e bocsátani, egyenlőre én nem akarok vele még beszélni sem, nem akarok még a válásról dönteni, úgy érzem most még csak a harag a sértettség van amit érzek. Két gyerekünk van, nem tudom, hogy értük meg éri megbocsátani mindezt? Szerelem már átalakult nálunk, szeretjük egymást, minden este együtt vagyunk, de nem tudom, hogy ezek után mit tegyek?
2021. jún. 22. 08:26
1 2 3
 1/29 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
84%
Attól függ, mennyire van gyomrod hozzá, és nézed magad palimadárnak.
2021. jún. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
63%

" megcsalni nem csalt meg..."

De igen, megcsalt, érzelmileg. Ez még rosszabb, mint a fizikai megcsalás. Azt nem tudom, hogy mit kéne tenni, mindenki máshogy kezeli.

2021. jún. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
78%

Én elítélem a hűtlenséget, és bár ez az, nem válnék el emiatt. Legalábbis úgy gondolom hogy nem, nem voltam még ilyen helyzetben.

Ha meg is bocsátod, biztosan kell neki idő. Addig meg látni fogod, hogy a férjed mennyi energiát öl a házasságotokba.

2021. jún. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
22%
Nem vagytok már szerelmesek, akkor mi a fa..szt birtoklod? Működik a gazdasági érdekközösségetek, amiben nevelitek a gyerekeket, az ember meg ennyi idő után persze, hogy vágyik a szerelemre. Te se vagy belé szerelmes, szóval semmi közöd hozzá, ha ő még egyszer az lesz.
2021. jún. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
52%

Nálam ez válóok...

Nem csak fizikai, hanem érzelmi megcsalás is létezik...

2021. jún. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
90%
Válóok. Ha élőben ott lett volna, úgy meghúzza a nőket, mint a sz@r.
2021. jún. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
87%

Nálam válóok lenne, mert nem tudnék bízni benne, hogy ha lehetősége lenne nem tenné-e meg. És ha ezt csinálta, akkkor már nem vagyok neki elég, valami nem tetszett neki és ahelyett, hogy velem megbeszélte volna inkább másokkal próbálta meg kibeszélni, megélni a dolgokat.

Nem is biztos, hogy ezek után elhinném, hogy tényleg nem csalt meg.


Gondolj bele, tudsz bízni benne ezután. Vagy folyto azt fogod lesni, hogy mit csinál a telefonján, ha késik egy fél órát nem fog benned felmerülni, hogy vajon hol van? Ha ezekre azt tudod mondani, hogy el tudod felejteni, akkor lehet csak megbocsátani, egyébként magadat fogod tönkretenni, amit a gyerekek is megéreznek.

2021. jún. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Nem nem tudok többé bízni benne, a gyerekeim miatt sem éri meg szenvedni. A nagyobbik megkérdezte tőlem az előbb, hogy ő pakoljon össze, vagy megteszem én. Így megszületett a döntés, még ma elköltözünk. Csak borzasztó, hogy az életem majdnem a felét vele töltöttem, és így lett vége.
2021. jún. 22. 12:20
 9/29 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
95%
Szomorú, de az élet megy tovább, és jól döntöttél, kétség sincs.
2021. jún. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
57%

8-as, ugyanez volt nálunk is, mondjuk engem meg is csalt. Az akkor 11 éves lányom mondta, hogy bármennyire is szereti az apját nem tudna neki megbocsátani. (7-es vagyok)


Sok sikert a továbbiakhoz, és kitartás.

2021. jún. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!