Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Help!Megfulladok a házasságomb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Help!Megfulladok a házasságomban!?

Figyelt kérdés

Hogyan lehet túlélni, ha semmibe vesznek, ha meghazudtolnak, ha megaláznak, de egyenlőre még nem tudsz "lelépni"?

Sajnos nincsenek szüleim, testvéreim, akikhez fordulhatnék segítségért, hogy fogadjonak be egy gyerekkel és egy kutyával! Évek óta gyűjtögetek, hogy egyszer majd angolosan távozhassak. De hogyan lehet addig túlélni? Sokszor a gombóc a torkomban, és szorul az öklöm. 9 éve jöttünk össze. Túl szép volt hogy igaz legyen. Előbb kis problémák, gyors kibékülés, de mára már nem bírom. Akkor kedves ha neki kedve van, akkor válaszol arra amit szeretnék ha neki kedve van, akkor megyünk valahova ha neki kedve van, de akkor muszáj mert különben egész nap dúl ful. Többször éreztem már hogy inkább egy hajléktalan szálló, de inkább az mellett döntöttem hogy tűrök, és gyűjtögetek hogy a gyermekemnek mindent elő tudjak majd teremteni! Egy igazi nárcisztikus személy, aki mindenbe a rosszat látja, aki nem akarja hogy a barátaimmal legyek, aki ha el is megyek a barátnőmhöz utána csak azt kapom hogy ki tudja azt hogy hol voltam igazából

Akinek természetes a tiszta ruha, a főtt kaja, a tisztaság, de szarik rá. Gusztustalan, és úgy érzem megfulladok! De legalább még egy fél év mire lesz annyi pénzem hogy távozhassunk! Van erre megoldás? Hogy hogyan lehet nyelni nyelni ameddig megnem fullad az ember?

A negatív hülye vagyok és bárhol jobb válaszokat nem kérem, mert nem akarok senki terhére lenni, hogy bárkihez oda cuccoljak ameddig nem tudok a saját lábamra állni. 31/N



#házasság #Lelki_bántalmazás
2021. júl. 2. 10:26
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
71%
Miért szültél neki gyereket?
2021. júl. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:
A gyermekemnek ő az édesapja, de már vele voltam együtt mikor született, az igazi apukának nem kellett mert túl fiatalok voltunk, ezért a férjem mevét viseli, és őt hívja apának. Talán a gyermekkel való kapcsolata az egyetlen pozitívum, mert az kifogástalan!
2021. júl. 2. 10:33
 3/51 A kérdező kommentje:

*nem ő az édesapja

Bocsánat a nem kimaradt

2021. júl. 2. 10:34
 4/51 anonim ***** válasza:
89%
Igazából nekem egy dolog jut eszembe, hogy el kell menni albérletbe.
2021. júl. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
53%
Akkor azért nem lehet rossz ember hogy egy más férfi gyerekét elfogadja,sőt.
2021. júl. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
97%

Úgy lehet kibírni, hogy már látod a végét. Tűzz ki egy napot, hogy aznap költözöl, hogy legyen mit várni. Addig próbálni ignorálni. Nem az mondom, hogy tegyél a kedvére, hanem ilyen közönyösen. Ő azt hiszi, minden oké? Neki próbáltad elmondani, mi bajod? Teljesen váratlanul fogja érni? Mert akkor nagyon be tudnak durvulni. Én a helyedben csepegtetném, hogy el fogod hagyni.

Én is voltam ilyen férfi felesége, de gyerek nem volt. Csak egy háziállat, de azt nem engedte elvinni. Nekem meg már minden mindegy volt, csak ne kelljen soha többet őt elviselni. Nekem is gyomorgörcsöm volt egész nap. Amit én mondtam, mindig hülyeség volt, de nem egyszer 1-2 hét múlva saját ötletként adta elő, amit én mondtam. Soha sehova nem menni, csak az ő anyukájához, aki egy istennő,az én családom soha nem lehet elég jó. Miután kimondtam, hogy elválok, még 1 hónapig vele kellett élnem. Egyszer majdnem meg is erőszakolt. Csakis úgy jelentsd be a költözést, hogy állsz az ajtóban összepakolva. A gyereket el fogja engedni? Az hogy lesz? Tervezd meg ezeket.

2021. júl. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
36%
Nem kell kibírni, ha van segítséged, akkor ne szégyenlősködj élni vele.
2021. júl. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
45%
Szóval anno teherbeestél valakitől és szültél a pucér fenekedre egy gyereket, ő befogadott, olyan, amilyen, de bocs, marha felelőtlen vagy. Ez a, gyerekemnek mindent megadjak, miért fél év múlva mi fog változni? Lesz pár 10 ezer forinttal több.
2021. júl. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:

Sajnos ha a válat megemlítem neki, akkor megsem hallgat, beül a kocsiba és elmegy... :( semmiről nem lehet vele beszélgetni, mert nem hallgat végig. :(

Annyira szarik arra amit én szeretnék hogy nem tudom elmondani. Mindig csak amit ő szeretne, amit hallani akar. Volt hogy mondtam neki hogy xy-t hívd vissza mert megígérted erre a pofámba vágta h ez nem így volt, xy mondta hogy majd visszahív, és lehülyéz. Persze mint kiderült nekem volt igazam. De se egy bocsi semmi.

Ha megcsinálok valamit az természetes. Kimostam a kis fürdőszoba szőnyeget a multkor, ő meg cipővel ráment. Én ezt nem szeretem és szóltam is neki hogy tegnap mostam ki, erre csak rántott egyet a vállán. 😪 Annyira rosszul esett hogy nem tudom elmondani.

2021. júl. 2. 10:46
 10/51 anonim ***** válasza:
93%

Albérletre esetleg nincs félrerakott pénzed? Kis garzon is megtenné kezdetnek kettőtöknek. Aztán majd lesz jobb. Ha elváltok akkor is kapsz valamennyi pénzt ha olyan a házassági szerződésetek. Fél év nem olyan sok idő, próbálj meg addig a nap nagy részében elkerülni a férjed.

Kitartást Nektek!:)

2021. júl. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!