Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 96-7 kiló lehetek és leszeretn...

96-7 kiló lehetek és leszeretnék adni 20 kg-ot 🙂help?

Figyelt kérdés
Esetleg segítetseget kerhetek valami hatásosat ?Egyszer használtam gyógyszert de nem hatott így hát negativakat nem szeretnék kapni elég szomorkás vagyok így 🤷🏼‍♀️?

2021. jún. 27. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kalóriaszámolás. Ajánlom, hogy regisztrálj fel kalóriabázisra, ott is van kalkulátor, beírod, hogy hány kg vagy, mennyi akarsz lenni, mennyi idő alatt, és akkor kihozza, hogy napi szinten mennyi kalóriát kéne enned. De rengeteg más app és oldal van ahol megtudhatod, hogy neked mennyi kalóriára lenne szükséged a fogyáshoz. Ezután pedig megpróbálsz minden nap annyi kalóriát enni, kalóriadeficitben lenni, és úgy tudnál fogyni.
2021. jún. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszoló tanácsát fogadd meg és ne a kamu gyógyszerekkel próbálj fogyni, mert csak a pénztárcád lesz tőle vékonyabb.
2021. jún. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm de elgondolkodtam már azon hogy felkeresek egy személy edzőt vagy aki tudna segíteni fogyni🙄
2021. jún. 27. 22:50
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
#3 Az első válaszoló leírta, hogy hogyan érdemes fogyni, ez neked nem segítség? Ha neked már ez is sok, akkor engedd el, hízz tovább.
2021. jún. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
87%
én sokat sétáltam, 1300 kalóriára csőkkentettem le bár azt ettem amit akartam és hirtelen 73 kg lettem 80ról.
2021. jún. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A fogyásnál az étrenden van a hangsúly. Mindenhogy fontos az étrend, azt se gyógyszer, se semmi nem fogja felváltani. Ha számolsz kalóriát és kalóriadeficitben vagy, 100%, hogy fogyni fogsz. Nem kell senki se hogy segítsen neked fogyni (persze személyi edzőt attól még fel lehet fogadni, ha valaki akar), ha számolsz kalóriát, lekéne tudnod fogyni. Elég egyszerű a kalóriaszámlálás, nézz utána bővebben.
2021. jún. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Személyi edző drága. Inkább csoportos programra menj! Ha van valamilyen életmódváltó program, akkor az. A lényeg, hogy ne csak az edzéseket tanuld meg, hanem új étrendet is alakíts ki magadnak! (Sok ilyen programnak ez is a része!) Lényegében több kalóriát fogsz bevinni, de azok hasznosabbak lesznek számodra, és az edzések miatt így is jelentős deficitben leszel. Tehát menni fognak lefelé a kilók, és a centik is.
2021. jún. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vigyél be kevesebb kalóriát, mint amit elhasználsz
2021. szept. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!