Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit gondoltok az olyan házassá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az olyan házasságról, ahol a pár csak azért kel egybe, mert becsúszott a baba?

Figyelt kérdés
Tegnap tudtam meg egy ismerősömtől, hogy egy közös ismerősünk nem sokára házasodik, mert a barátnője önző volt, és nem hagyta, hogy elvetessék a gyereket. Így most gyerek is lesz, meg házasság is. A srác nem akarta volna a gyereket egyébként.

2021. júl. 30. 14:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
71%
Semmit, mert nem az én dolgom.
2021. júl. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%
Van pár ilyen ismerősöm, többségében huszonéves fiatalok ahol hamar becsúszott a baba, ezért gyorsan összeházasodtak. 1-2 év után válás lett a vége...
2021. júl. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
54%
Semmit.
2021. júl. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
87%

Millió egy ilyen van. Nagyon sok házasság ilyenből született.

Van ahol együtt maradnak és van ahol szétmennek.


"Önző volt a lány." A helyedben nem fogalmaznék így. Lehet, hogy egyedül is vállalta volna, vagy nem akarta kockáztatni, hogy egy abortusz után esetleg végleg meddő maradjon.

Egy srácot nem lehet így megfogni, ha ő is mindent megtesz a védekezés területén. Ez sosem egyoldalú dolog.

2021. júl. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
98%
Sok ilyen ismerősöm van, egyik sem a legélesebb kés a fiókban. Imádom amúgy, hogy "becsúszott", ez náluk 90%-ban azt jelenti, hogy semmivel nem védekeztek, csak a srác kihúzta "időben", aztán jött a csodálkozás... Mind totál szar kapcsolat, amit a gyerek(ek) is érez, nem kívánom senkinek.
2021. júl. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
94%
Becsúszott, persze. Védekezés nem létezik? Úgy bírom, mikor ilyenkor mindenki a nőt hibáztatja. A pasinak bezzeg jó volt gumi nélkül betenni, mert a gumi ooolyan kényelmetlen, ugyebár.Meg is érdemli az ilyen fax.
2021. júl. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
85%
Jót szoktam az ilyeneken mosolyogni. De nem szólok bele az ő dolguk.
2021. júl. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Elvileg csomo ideig fogamzagatlot szedett a lany, de a srac tudta nelkul abbahagyta a szedeset. Reszleteket nem tudok, en ia csak egy kozos ismerostol tudtam meg.
2021. júl. 30. 15:13
 9/22 anonim ***** válasza:
83%
Ha a pasi annyira nem akart gyereket, húzhatott volna óvszert a farkára, annak elkenére, hogy a nője tabit szedett. Az ilyen balfaxokat baromira nem tudom sajnálni.
2021. júl. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
89%
Én se gondolok semmit, egyéni szoc.problémájuk és magánügyük. Csak a gyereket sajnálom.
2021. júl. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!