Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjetek érezteti, szóvátesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjetek érezteti, szóváteszi, hogy sokkal kevesebb a fizetéseket, mint neki?( ha így van) Hogy kezeli? Ő ezért jobban beleszól a pénzügyi dolgokba, nagyobb a súlya, hogy mit szeretne?

Figyelt kérdés
Ilyenkor külön vagy közös kassza van?
2021. aug. 2. 07:21
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
97%
Jóval többet keres mint én, de egyáltalán nem okoz problémát. A pénzügyeket, megtakarításainkat, befektetéseinket én kezelem. A pénzügyi döntéseket közösen hozzuk. Egyedül a hobbijára költ baromi sokat,de engem nem zavar.
2021. aug. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Hogy-hogy nem zavar, miért nem? Nem akarnád, hogy, ha már nem ad annyit adni a közösbe, legalább ami van is neki, annak nagy részét ne magára, ráadásul ne a saját szórakozására költse, hanem gyűjtsetek a ház szépítésére, magatokra, a gyerekek jövőjére? Vagy mindenből mindenetek megvan az ő hozzájárulása nélkül is, ezért is mindegy?
2021. aug. 2. 07:39
 3/39 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező, ne égesd magad.
2021. aug. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Égés?
2021. aug. 2. 07:45
 5/39 anonim ***** válasza:
68%
Miért akarsz lehúzni másokat?
2021. aug. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
3.) nálatok sok a különbség a két fizetés között és mégis az is beszólhat a döntésekbe ( nagyobb dolgokra gondolok,nem a vacsorára, hanem pld, hogy hol lakjatok, bútorok a házban, nyaralás) amelyikőtök jóval kevesebbet keres és ezért kevesebbel járul hozzá a dolgokhoz?
2021. aug. 2. 07:49
 7/39 A kérdező kommentje:
Lehúzni? Mivel? A férjem? Akkor mégis úgy a jó, hogy nincs beleszólása nagyon annak akinek kevesebb a fizetése, mert akkor lehúzza a másikat?
2021. aug. 2. 07:51
 8/39 anonim ***** válasza:
97%

Férj, onnantól mindkettejük keresete megy a közösbe, tehát a férj a közös pénzt költi.


Engem is érdekelnek a hasznos válaszok

2021. aug. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
90%

Az én párom is jóval többet keres nálam. A hobbijára (sport) neki is elmegy egy csomó pénz. Kérdező nem gondolod komolyan, hogy jogod van beleszólni, hogy mennyit költhet a saját fizetéséből magára???

Havi x összeget megspórolunk, évente kétszer nyaralunk, mindenünk megvan.

2021. aug. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
61%
Ha zavar, akkor keress olyan férfit, aki annyit keres, mint te! Ja, hogy olyan nem kell.
2021. aug. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!