Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt olyan, aki boldogabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki boldogabb volt az eljegyzéskor mint az esküvő napján?

Figyelt kérdés
2021. aug. 6. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
van
2021. aug. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Van bizony. Az eljegyzésünk teljes meglepetés volt. Nagyon meghatódtam. Az esküvőnkben nem volt semmi meglepetés, hiszen mi magunk szerveztük. Jó volt és imádtam, de az eljegyzésnél nem volt felemelőbb pillanat.
2021. aug. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is így voltam vele.
2021. aug. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az eljegyzésünk nagyon jó volt. Ugyan nem lepett meg, de nagyon jó élmény volt. Tényleg a kapcsolatunk megerősítésének éreztem.

Az esküvőnket viszont utáltam. Túl sok kompromisszumba mentünk bele a rokonokkal. Mire oda jutottunk, semmi sem olyan volt, mint ahogy elterveztük. De annyi baj, majd valamelyik évfordulónkat egy olyan 'szertartással' ünnepeljük, amilyet elsőre is szerettünk volna.

2021. aug. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy esküvő már a hatalmas stresszfaktor miatt sem lesz olyan "boldogságot okozó", mint az eljegyzés. Ezer apróságra figyelni, menü, tánc, vendégek.

Pista bá berúg egyórával a vacsi után instant gyomorgörcs, plusz a vendégekkel foglalkozni, a házastárssal foglalkozni, stb. stb. Már rágondolva is tiszta feszkó.

2021. aug. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Barnabas333 ***** válasza:
Van de már régen el is váltam...44f
2021. aug. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!