Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi alapján döntitek el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi alapján döntitek el, hogy el akarjátok venni feleségül a párotokat?

Figyelt kérdés
Úgy értem mik a legfontosabb tulajdonságok amivel rendelkeznie kell a nőnek illetve milyen legyen a kapcsolatotok, hogy eljussatok az elhatározásig? Minden esetben a szerelem hajt titeket?

2021. szept. 4. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Ez nálam egyszerű: én senkit nem vagyok hajlandó feleségül venni. Sajnos a jogrendszer durván megszivatna egy válás esetén.
2021. szept. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 FoxtrotLidérc ***** válasza:
98%
Nálam a házasság súlyozottan bizalmi kérdés. Olyan erős kötelék, ami megszeghetetlen. Számomra ez egy örök dolog. Egész életre szól. Éppen ezért ezt csak annak a nőnek merem MAJD felajánlani (ha egyáltalán), aki EZERSZERESEN bizonyított nekem - mind hűség, mind kitartás, mind önzetlenség terén. Hogy értsd: Nem rabszolga vegyes bólogató autótacskó kell nekem. Olyan ÖNÁLLÓ, autonom nőre van szükségem, akivel EGYMÁSRA támaszkodhatunk. Barátnőm EZER lehet. A feleségből mindössze egy. És ha arról lesz VALAMIKOR szó, nem fogom sajnálni az időt kiismerni a leendőbelimet. Blindre még egyszer nem választok párt. Annak tragédia a vége.
2021. szept. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
99%
Egyrészt az alapján, hogy mit jelent nekem meg neki a házasság. Nálunk a holtomiglan-holtodiglant. Másrészt mennyire vagyunk arra alkalmasak arra, hogy úgy éljünk egymás mellett, hogy a holtomiglan-holtodiglan ne mesterségesen előrehozott legyen, ne adj Isten még jól is érezzük magunkat, tiszteljük/szeressük egymást.
2021. szept. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
1: Nem tudsz kötni egy házassági szerződést? Vagy előre tudod, hogy nem a jövendőbelidnek lesz nagyobb jövedelme, mint neked? LOL.
2021. szept. 5. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Elvettem azt a nőt, akinek még én is megfeleltem. Képzelhetitek.
2021. szept. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
1-es ppnt a magyarjogrendszer nem szopat, ha tiszában vagy vele.Házasság előtti vagyonod mindig a tiéd marad, ha azt házasság alatt eladod pl. egy lakás és újat veszel addig az értékig a Tiéd.Örökség mindig külön vagyon marad, bizosítások is, illetve a kedvezményezetté ha meghalsz, nem a házastársé.Legtöbb kártérítés, jogdíj különvagyon.Házadsági szerződésbe azt írhattok ami mindkettőtöknek jó.
2021. szept. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki, egyben a társam, és a legjobb barátom tud lenni, meg tudok benne bízni, tudok vele önmagam lenni teljesen akkor simán.

De ha nem tudok mellette fel szabadultan önmagam lenni, akkor nem őt keresem.

2021. szept. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!