Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kedves harmincas férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves harmincas férfiak, akik nem akartok házasodni! Mi az oka, hogy nem akarjátok feleségül kérni a párotokat? Mi a véleményetek a lenti párról?

Figyelt kérdés
Van egy közeli barátom, aki élettársi kapcsolatban van egy nővel. Van két közös gyermekük, kicsik még, 3-4 évesek. A nő nagyon szeretne menyasszony és feleség lenni, erről a párja tud, de nem akarja elvenni. Szerintetek mi lehet az oka?

2018. aug. 2. 13:45
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
80%
Az ismerősödnek nem kellett volna gyereket vállalni házasság nélkül, így már minek és venné el a pasas? Hisz mindent megkapott tőle, amit mások csak "papírral" adtak volna.
2018. aug. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
A gyerek becsúszott, nem tervezték... :) Mármint az első, a második már tervezett volt.
2018. aug. 2. 13:51
 3/33 anonim ***** válasza:
86%
A gyerek akkor csúszik be, ha hagyják. Én mindent megtettem volna, hogy ne legyen gyerekem, ha csak házasságba akarok szülni. Ez a véleményem.
2018. aug. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
38%
Miért kéne összeházasodni? A házasság egy gazdasági megállapodás 2 ember között, csak anyagi vonzatai vannak, meg “jajdejó esküvőő”. Ha meg tudják oldani az anyagiakat meg minden egyebet a papír nélkül is, akkor miért házasodnának össze? Mert ez a társadalmi elvárás? 2018 van könyörgöm, próbáljunk már meg a saját eszünk szerint cselekedni, nem mások elvárásai alapján. Nem baromi nagy hülyeség felesküdni valamire, amit nemis látsz előre, honnan tudod, hogy életed végéig boldog leszel a párod mellett? Értelmetlen dolognak tartom.
2018. aug. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
62%

Becsúszott?? Mind a kettő...? Hát, alig hiszem.

Egyébként én is csak ezt tudom mondani, itt a nőnek is okosabbnak kellett volna lennie, és nem mindent megadni a hapsinak papír nélkül is.

2018. aug. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
88%
Én személy szerint jobban érzem magam attól, hogy a férjemnek szültem, nem pedig a barátomnak vagy a pasimnak. Nekem ez egy elég indok. Első voltam.
2018. aug. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
89%
Ja bocsi, most látom, hogy a 2. már tervezett volt. Na, minek kellett tervezni házasság nélkül? Már az első után se vette el a csávó, akkor most miért venné már el?
2018. aug. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
73%
#6 A házasság sem garancia semmire, de persze egy fokkal megnyugtatóbb.
2018. aug. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
74%
Hogy minek kellett a második gyerek is? Biztosra megfogni vele a pasit. Akinek könyörögni kell, hogy vegyen el feleségül, azt már rég megette a fene. Miért szeretne mindenáron hozzámenni? Műért szeretne mindenáron menyasszony lenni? Mert, mások is így teszik:)
2018. aug. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
97%
Egyszerűen nem hiszek a házasságban. Ráadásul gyereket sem szeretnék, nem lennék jó apa. Nem szeretném senki idejét se rabolni és azt sem, hogy győzködjenek az emlékezőjéről. Így nem is ismerkedem, pont az olyan helyzetek elkerülése végett, mint a fenti példa. Ugyanis gyanitom okoz köztük jócskán súrlódást a dolog, hogy a nő házasodna a férfi meg nem.
2018. aug. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!