Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Változó kor, az a bizonyos 45...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változó kor, az a bizonyos 45 - 55 éves kor, és annak kihívásairól, hogyan éltétek meg , hogyan zajlott le nálatok a változó kori időszakotok ?

Figyelt kérdés

Mi változott, hogyan és mivé változott?

Változott a szex, annak minősége, mennyisége?

Esetleg a változókor azt hozta magával, hogy megszűntek a szexuális együttlétek a házastársatokkal?

Vagy az elválás lett a változókor hozadéka?

Több és jobbak lettek a szexuális együttlétek?

Most hol tart a kapcsolatotok minősége, jobb lett vagy rosszabb a változókor kihatásai miatt?



2021. szept. 27. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Volt nejem 40 évesen ajánlott nekem nyitott házasságot. Nagyon szeretett váltott társakkal kefélni.
2021. szept. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
45 éves vagyok, feleségem, azaz mostmár exfeleségem 52. Kb. 7 éve kezdődtek nálunk a gondok, nála akkor jött elő a menopauza kb. összes tünete. A libidója teljesen a nullára csökkent, amivel sokáig nem is volt gond, próbálkoztam mindennel, hogy segítsek neki visszahozni a vágyat, de nem ment, és őt nem is érdekelte egy idő után. Ráadásul, bár nem tudom, hogy ez is a változókornak köszönhető-e, de teljesen hideggé, rideggé vált velem szemben, az intimitás a nullára csökkent, se egy puszi, se egy ölelés, se egy összebújás. Egyszerűen nem igényelte. Próbálkoztam, kettes randikkal, wellness hétvégékkel, gyerekmentes nyaralással, romantikával, semmi sem jött be, nem tudta, nem akarta visszahozni a kapcsolatunkba a tüzet. Kicsit több, mint 6 évig bírtam, sosem csaltam meg, de többször elmondtam, hogy nekem ez így kevés, nem csak a szex, hanem hogy egy kedves szava nincs már hozzám, csak élünk egymás mellett a langyos f*sban. Szóval tavaly elmondtam, hogy nekem ennyi elég volt, és szeretnék elválni. Én voltam a világ legnagyobb gennyládája, azóta is az vagyok. Elköltöztem, új életet kezdtem, a gyereknek továbbra is mindent megadok, mindenben segítek, amiben csak tudok. És nagyon jó egyedül, lassan nyitott leszek új kapcsolatra is. Hát, nekem ilyen ez a kor.
2021. szept. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Változó korban tudnak furcsa jelenségek felszínre törni.

Várom a többiek válaszait is !

Kíváncsian várom a Hölgyek, Asszonyok, megélt, átélt történeteit is !

2021. szept. 27. 20:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Nejem most kezdte a klimaxolást. Hol fázik, hol melege van, hol álmos, hol pörög mint egy duracell nyuszi...

A szexben neki speciel pont hogy nőtt az étvágya, az elmúlt 30 évben nekem volt nagyobb a libidóm (volt hogy sokkal), most meg ő akarna folyton szexelni... (és már én kevésbé).

Szóval kihívásokkal teli időszak, de az ember sokat kibír...

2021. szept. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én másodszor vagyok abban az élethelyzetben, hogy komolyan megfordult a fejemben a babavállalás. (Először 43 évesen.)


Most 47 éves vagyok - és nagyobb sikereim vannak a férfi ismerőseimnél, mint azt valaha el tudtam volna képzelni.


Második olyan "bontakozófélben lévő szerelem", ahol éppen tegnap kezdtem vágyni a gyermekre. De már túlontúl késő - még az örökbefogadáshoz is.


A 43 éves kori vonzalom nem tudott beteljesedni vegyes okoknál fogva. De az a szerencsétlen férfi többször is megpróbálkozott közeledni felém. Csak éppen végül sehogy nem illettünk össze.


36 éves koromban kezdődött volna az első "igazi", de ott meg a hivatali okok tartottak vissza. Római katolikus pap lett volna az illető - ott még gyerekvállaláson nem tudtam gondolkodni.

2021. okt. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!