Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségemnek kissé kellemetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségemnek kissé kellemetlen a lehelete, abban a bizonyos pár napban mikor megvan neki. Más tapasztalt már ilyet?

Figyelt kérdés

Nem az az elviselhetetlen, de azért érződik.

Máskor nincs ilyen baj.

Én 34 ő 26, nem tudom számít-e.



2019. dec. 11. 09:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Nőként én nem tapasztaltam ilyet, de ha kellően tudtok kommunikálni mondd el ezt Neki. Nem sértődhet meg érte, és ügyelni fog rá. Nem biztos,hogy Ő ezt érzi.
2019. dec. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Andi80018 ***** válasza:
87%
Én még nem hallottam ilyenről! Bár minden elképzelhető:-)
2019. dec. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Ilyenkor más az étkezésre, mint máskor? Több nasit és kevés folyadékot fogyaszt?


18 éve menstruálok, de én magamon nem tapasztaltam ilyet, és párom se mondott ehhez még hasonlót se ilyenkor.

2019. dec. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

3-as nem vettem észre, hogy más lenne.


Viszont szed gyógyszereket, hormonális eltéréseket találtak nála, nem tudom ez okozhatja e?!

2019. dec. 11. 09:33
 5/11 anonim ***** válasza:
17%
Inkább a punci a büdös az utolsó napokon. Nem lehet, hogy azt érzed?
2019. dec. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Nekem elötte egy-kettő nappal az egesz testemnek mas illata van. Én erzem magamon. Ebből is tudom erzékelem megfog jönni :(
2019. dec. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%

Pfu utolsó,ezzel én is így vagyok .

Érzem magamon AZT a szagot,pedig a betétet el sem viselem,na meg előtte még semmi sincs 1-2 nappal. Olyankor kérdezem a páromtól,"Te figyi már,büdös vagyok?" 😂 Nem érez semmit de én igen

2019. dec. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
13%
Érzik a férfiak csak nem mondják meg mert hiszti lenne belőle. Én még egy sima illatosított tisztasági betétet is megérzek egy mellettem álló nőn. Rosszul vagyok tőle, főleg ha keveredik ezzel a menstruáció alatti szaggal.
2019. dec. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Alapszabály, hogy menstruációkor minden normális. A hormonok bármiben képesek megmutatkozni. Én a saját szájszagom nem érzem, de néha más ízt érzek a számban.
2019. dec. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én feleségem ilyenkor olyan büdös, hogy nem lehet megmaradi mellette. Hiába fürik, használ dezodort, akármit, egyszerűen szaga lesz. Ugyanez volt a terhességei alatt is, végig 9 hónapig. Amikor 2. volt terhes, előbb tudtam a szagából, mint ő...
2022. júl. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!