Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek létezhet ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezhet ilyen egy hàzasságban?

Figyelt kérdés
Van gyerek. A pasi azt mondta nekem ,hogy a felesége tud mindenről,hogy ő velem is van ,nálam alszik,ugyanúgy romantikázik velem,olyan mintha érezne is iràntam valamit a pasi. A felesége meg hagyja ,hogy menjen más nőhöz? Ilyen van? Ne piszkàljatok én szerelmes vagyok a pasiba. De létezhet ilyen ,hogy tudja a felesége,és hagyja a férjének,hogy elmenjen más nőhöz? Miért?
2021. okt. 3. 13:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Bizony létezhet.

És gondolj bele, ez a férfi sosem fogja elhagyni a feleségét.

2021. okt. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de kéne a francnak ilyen pasi.
2021. okt. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Én is hagynám. Egyszerűen azért, mert a kapcsolatot én zártam le előbb, mert már nem szerettem. Nem tudtunk elválni anyagiak miatt és mert kicsi volt a gyerek, de eljutottam oda, hogy simán beleszerettem másba és nem lett volna megcsalás, ha lefekszem vele. Az meg nem érdekelt, hogy a férjem kivel kavar, örültem volna neki, de nem kavart senkivel. Mivel így kényelmesebb az életünk, a gyereket nem kell két otthon közt rangatnunk, egyelőre nem válunk, de nem érdekelne, ha osszejarna mással.
2021. okt. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nevezik nyitott házasságnak.


De amíg csak az egyik oldal mondja, addig nem biztos, hogy ez így is van.


Nekem se kéne ilyen pasi, se olyan aki nős, vagy párkapcsolatban van, és hazudik, tehát egyedülállónak tünteti fel magát.


De ugye aki már nem naiv, azoknak bizonyos jelek észrevehetőek lesznek.


Csak sérülni fogsz ebbe, pláne, hogy szerelmes vagy. Ne legyél naiv.

2021. okt. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
3 de a pénze jól jön ugye? Akkor ,mi3rt nem hagyod ott,hogy mással is boldog legyen? Rossz kifogás a gyerek ,hisz azt ugyanúgy láthatja az apja. Ha nem szereted ,miért vagy vele?
2021. okt. 3. 13:56
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Köszönd meg szépen a feleségének, hogy megosztja veled a férjét. Mindjárt ki fog derülni, hogy létezik-e😉
2021. okt. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
6 nem tudom ki ő,nem ismerem
2021. okt. 3. 14:11
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

5: Nem én vagyok a megszólított, de ilyen esetekben ez közös döntés, nem a nőé. Sőt, a pasiknak még kényelmesebb is. Egy nagyon átmeneti időben én is éltem így, mert az exem nem fogta fel, hogy vége, neki baromira kényelmes volt hazajárni, enni a kaját, amit főztem, felvenni a ruhát, amit mostam rá és a közös gyereket sem kellett láthatásra vinnie, hanem otthon foglalkozott vele napi 5 percet, pont mint korábban és ezzel le volt tudva részéről a gyereknevelés.

Aztán amikor végleg kidobtam, akkor szembesült vele, hogy ja, akkor innentől neki magának kell gondoskodnia lakhatásról (mert a ház, amiben éltünk, már a házasságunk előtt is az enyém volt, ő költözött be a készbe), a kajáról, a tiszta ruháról, plusz ha elvitte a közös gyereket, akkor neki kellett a gyerek minden igényéről is gondoskodni. Évekbe telt, mire képessé vált felnőni a feladathoz, de kénytelen volt. :)

2021. okt. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Létezhet, de neked kell mérlegelned, megéri - e belemásznod a káoszba, a szerelem nevében.
2021. okt. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
5-ös, miért nekem kéne otthagyni? Főleg, hogy az én házamban élünk. Mehet bármikor, nem tiltom meg neki. Azt is tudja, hogy mást szeretek. Szerinted miért marad így is? Kettőt találhatsz. Szex kilőve, évek óta egy szobában se alszunk.
2021. okt. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!