Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lány akivel randiztam nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány akivel randiztam nem ír vissza, de mikor randiztunk nagyon jól éreztük magunkat. Szerintetek felejtős, vagy még reménykedjek, hogy lesz-e valami?

Figyelt kérdés

Ezzel a lánnyal nagyon jól éreztem magam, és rajta is látszott, hogy nagyon jól érezte magát a randinkon.

Mielőtt elköszöntem tőle mondtam remélem megismételjük a talit,erre igent mondott.

A hétvégén táborban volt, amikor elolvasta a mesengeres üzenetem, de nem válaszolt rá.

Mondtam magamban hátha csak elfoglalt.

Vártam pár napot, most este küldtem neki újabb üzenetet, egyenlőre még nem látta, és nem is reagált rá.

Szerintetek felejtős a lány, vagy még reménykedek?

Pedig nekem nagyon bejön :(



2021. júl. 19. 18:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Valószínű hogy felejtős, ha szeretne tőled valamit, akkor válaszolt volna.
2021. júl. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De ha nem akar kapcsolatot akkor azért legalább lehetne őszinte, vagy legalább visszaírhatna nem?
2021. júl. 19. 18:49
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
Az mostanában nem divat 🤷‍♂️
2021. júl. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
Tulajdonképpen igen de sokan sajnos az egyszerűbb módon hozzák a másik tudomására, hogy nem kívánnak vele tovább ismerkedni. Gerinctelen, de ez van, lépj túl rajta.
2021. júl. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nekem is volt ilyen, hogy nem jött be egy lány... De attól még ugyanúgy kedves voltam vele, és visszaírtam neki ha írt nekem
2021. júl. 19. 18:56
 6/17 anonim ***** válasza:
42%
Szeretem az okostelefont, az információ közelségét, de a világ rákja ez, hogy a kommunikációt annyira elszarta, hogy az emberek eldobnak bármit, ha nem jön időre a válasz. Van élete, nem csak te.
2021. júl. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%
#6 Gondolom hogy nincs ideje több napja egy három másodperces üzenetre 🤷‍♂️
2021. júl. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem offos és elég bunkó a lány részéről, hogy válaszra sem méltat.
2021. júl. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

6-os!

Szerinted egy pár másotperces üzenetre nincs ideje napok óta?

Valószínűleg ebből nem lesz semmi, oké, hogy nem mindenkinek jöhetek be ezzel nincs is gond, mint ahogy nekem se jöhet be akárki.

De egyrészt lehetne az embernek annyi erkölcse, hogy őszinte az emberrel.

Láttam, hogy a neve mellett ott van a zöld pont, szóval online volt.

Legalább írhat a annyit, hogy bocsi, de nem érzem irántad a szikrát.

Vagy sima etikett, ha ír nekem valaki válaszolok rá...

2021. júl. 19. 19:13
 10/17 anonim ***** válasza:
2021. júl. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!