Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lehet házassági szerződést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet házassági szerződést íratni a másik vérig sértése nélkül?

Figyelt kérdés

Együtt vagytok valakivel X éve, minden klappol majd közli hogy lagzi előtt házassági szerződést akar íratni.

A vagyoni különbség jelentős, a nő javára.

Szóval férfiak válaszát várom


2021. okt. 27. 11:20
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő
2021. okt. 28. 20:35
 32/34 anonim ***** válasza:
Amennyiben a mostani allapotot rogzititek benne, akkor hajra. Ha nagyobbat akarna markolni az viszont remek alap lenne egy kiados veszekedeshez. De ezt le kell jatszani, legyenek tisztak a viszonyok.
2021. okt. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, de nem erdemes :)
2021. okt. 31. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
50%
Lehet, én nem értek valamit, de ha fiatalon, mondjuk huszonévesen házasodsz, és esetleg neadjisten elválsz 30-40 fele, akkor hiába írtátok alá, hogy mindenki annyit vesz ki, amennyit bevitt, valószínűleg már nem annyitok van. Egyébként én aláírnám, ezen ne múljon, de akkor legyen benne minden részletesen és ne csak az egyik fél javára, hogy a másik pucér s**ggel szálljon ki az egészből, aki lehet, hogy kevesebbet keresett, de máshogy tett bele. Főzött, gyereket nevelt, csinosítgatta az otthont, kertet, állatot gondozott, támogatta a másikat a bizniszében hátországkent, stb. Ezeket meg nem lehet pénzben mérni. Ha ennyire enyém-tiedezünk, akkor elég egy bejegyzett élettársi is szerintem. Vaagy egy mindenre kiterjedő részletes szerződés, amivel nem csak az egyik fél jár jól, akinek amúgyis több van, az úgy oké.
2021. nov. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!