Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjeknek vajon hány százaléka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjeknek vajon hány százaléka bánja meg a házasságot?

Figyelt kérdés
Van ilyen nagy rádöbbenés, olyan álomból felébredés szerű sokk, hogy basszus mibe mentem én bele és hogy fogok ebből kimászni?

2021. okt. 31. 13:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
47%

Én férfi létemre nagy bizakodással, nagy reményekkel mentem bele a házasságba. Beletettem az energiámat, időmet, pénzemet, csaka munka, semmi más. Haladjunk, gyarapodjunk, a gyerek jövője stb. Ennek 10 éve. Ma már hazamenni sincs kedvem, ugyanis egy szolga lettem, aki egy fikarcnyi megbecsülést sem kap, tiszteletet sem, figyelmet sem, intimitást sem. Annak ellenére, hogy én ezeket folyamatosan megadtam. Ha válás lesz belőle, én az tuti hogy soha nem fogok egy fedél alatt lakni egy nővel, elég lesz a laza vagy alkalmi kapcsolat. Megélni egyedül is megtudok, egy vérszívó alázógép meg annyira hiányzik, mint nyílzápor a lufi árusnak.


Biztos vannak rendes nők is, csak nekem már nincs bizalmam a nők felé. Elvárás hegyek, majd ha az megvan, akkor emelik a szintet. Ezzel párhuzamosan meg egyre jobban elhanyagolnak, szex nulla, és úgy érzik teljes joggal nézik h*lyének az embert, és hogy ők ennél sokkal jobbat érdemelnének. Na ezek miatt soha többé komoly kapcsolat, nem hogy házasság! Életem legrosszabb döntése volt, ezt elmondhatom.

2021. nov. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

11# A sarkadra álltál már és beszéltél erről a feleségeddel? Csak mert egy "pofon" jót tud ám tenni. Én nőként beismerem, hogy olykor elszaladt velem a ló. Én is dolgozom, a gyerekek előtt jobban kerestem, mint a férjem, valahogy közös volt a cél taposni azt a malmot, hogy minél előrébb jussunk. Könnyedén ment ez kézenfogva. Aztán ahogy jöttek a gyerekek én a karrierista céltudatos egyénből családanyává váltam, ami merőben más embert kíván. Sajnos sokszor rájöttem, hogy én nem vagyok egy született anya típus, sokszor sokminden nehezemre esett és az ilyen napokon bizony én is hárpiaként vártam haza a férjem elvárásokkal, beszólásokkal. Nem vele volt bajom, hanem az egész kialakult új helyzettel, hogy nincs kihez szólnom, csak gagyogok, rohangálok a gyerek, aztán gyerekek után, intézem a dolgaikat, nem érzem magam teljes értékű embernek, sem NŐnek a szó szoros értelmében. Az intimitás is kezdett elveszni emiatt és szépen elindultunk a lejtőn, amitől csak még nyomorultabbul éreztem magam. Ő azért helyre tudott tenni néhány "asztalra csapással", amiben tükröt mutatott, hogy milyen nő lettem, mennyire elveszítettem a régi önmagam és egyben a pofonszerű tükörmutatás után fel is segített a földről, hogy segít, álljak fel, csak mondjam meg hogyan tud könnyíteni a dolgomon, mert erre rámegyünk.

Én nagyon értékelem benne azt, hogy nem más nőt keresett, vagy a munkájába menekült, inkább engem "pofozgatott" helyre és igyekezett megoldást találni. Szép lassan én is átprogramoztam magam, de igazán nagy ugrást a javulásban az eredményezett, hogy visszamentem én is dolgozni és egy picit más értelmet is nyert az életem, visszakaptam a felnőtt társaságom, stb.

Persze ehhez két fél kell. Az egyik aki segítő szándékkal mutat tükröt és nem a megalázás miatt. A másik pedig aki a kezdeti dac után elfogadja, hogy a másik segíteni szeretne és belátja, hogy igenis egy leharcolt, nem kívánatos, követelőző nő lett belőle, amin változtatni szeretne...

2021. nov. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
12. Oda két ember kell amiről írtál. Belefáradtam én már az örökös helyte igazításokba, főleg úgy hogy semmibe sem vesz, szerinte nem vagyok férfi. Mondja ezt egy olyan nő, aki fél kilenckor már az ágyba van mert neki az már alvó idő, autót nem mer vezetni, mert ő képtelen egy dolognál többre figyelni, mondja ezt egy olyan nő, aki önmagán kívül mást nem ismer. Neki a férfi az, aki a hátán viszi a családot, aki állandóan vezető szerepben van, aki ultra kedves de nem érzelmes, aki csak hasznos dolgokkal foglalkozik, aki asszexuális, aki barna hajú, izmos erős testalkatú, aki sosem viccel, mindig komoly, rengeteg diplomája van, vezér egyéniség. Neki ez a férfi. Itt most milyen pofozgatás kellene? Hozzáteszem, vezető beosztásban dolgozom, nem is akármilyenben. Több diplomám van. A lényeg mindig az, hogy találjon bennem olyat, amibe bele köthet. Legutóbb ocsmány hangnemben elküldtem a sunyiba, pedig ez nem jellemző rám. Nem tudom már elviselni azt, hogy az életben meg van a helyem, szerepem, otthon meg egy lenézett, senki, büdös ostoba hajléktalan szintre tesz. Szó szerint mindenbe beleköt. Rengeteg igényes ruhát vettem a nyáron, lecseréltem a ruhatáram. Szerinte ez felesleges volt, az ember nem ettől ember. Szerintem meg tök vonzó dolog, ha az ember párja ad magára, jól néz ki, egyben van. Szóval ez is baj volt. Majd pár napja belém áll azzal, hogy mivel én főztem, a konyha meg szaladt, így nem tetszett neki a rendetlenség. Hozzátette, hogy hiába veszek én magamra szép ruhákat, igénytelen vagyok. Mi van? A főzés közepén tartottam. Sebaj, igénytelen vagyok. Nem hozok döntéseket? 400 ember dolgozik alattam, de otthon egy h*lyegyerekként tekint rám. Mindig logikusan tervezem meg a dolgainkat, de ő ezen nem lát át, így ott is belém áll. Állandóan magyarázni kell neki mindent. Ha főz, tuti katasztrófa lesz, mert ott is csak egy dologra tud figyelni. Állandóan leéget valamit, de azért is én vagyok a hibás, mert a főzése alatt meg mertem szólalni. Milyen pofont adjak neki? Ezek után lehet még intimitásról beszélni? Egy ostoba, igénytelen h*lyegyereknek érzem magam mellette, és ő mindig is ezt akarja sugallni. Ha én nem hívom fel egy hétig, ő tutira nem fog. Ő nem érdeklődik soha, ha 10 nőt dugnék rommá, az sem érdekelné. Ha megtudná érdekelné, de sosem érdekelte hogy hol járok, hogy vagyok, mit csinálok. Ha azt mondom neki hogy 5 napra elmegyek melózni valami kamu helyre, kamu melóra, azt is elhinné. Simán bevenné hogy másodállásba beálltam péknek! :D Bármit mondhatok neki, mindent elhisz, majd lapoz egyet. Mivel nem érdekli.
2021. nov. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Sajnálom, akkor ti már lehet eljutottatok arra a pontra, ahonnan nincs visszaút. Ettől függetlenül mondjuk azt azért elmondanám neki, amit leírtál:

"Drágám egy ostoba, igénytelen h*lyegyereknek érzem magam melletted, és te mindig ezt is akarod sugallni. 400 ember dolgozik alattam, szakmai szinten elértem valamit, jó vezetőnek tartanak, jól tartom magam, adok magamra, a hátamon viszem a családot, de neked semmi nem elég. Nem tisztelsz, nem becsülöd meg, amit értetek teszek, nem nézel semmibe, állandóan a földbe döngölöd az egómat és az önbecsülésemet. El akarok válni."

Majd összeszedném a cuccaimat és megpattannék néhány napra otthonról. Ha nem tér észhez, akkor tényleg elválnék.

Ez egy pofon. Szerintem egy házasságban kimondani, hogy el akarok válni, illetve ezzel szembesülni úgy, hogy a másik kezd is pakolni, óriási nagy pofon ráadásul! Ha már ez sem elég, akkor tényleg nincs visszaút.

Ha magához tér is max terápiával mennék bele abba, hogy próbáljuk megoldani a dolgainkat, mert valószínű ha ennyire nem látja a saját hibáit, akkor magától nem is fogja meglátni a jövőben sem.


Tényleg sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél és őszintén cikinek érzem emberként, nőként, ha valakibe egy csepp önkritika sem szorult. Csak próbáltam rávilágítani a másik oldalra, mert én is voltam elviselhetetlen hárpia és tudom milyen a másik oldalon lenni, ahogy azt is tudom, hogyha akkor a férjem nem "rángat olykor meg" képletesen, hanem elengedi és megy a maga útján, akkor mi is valahova ide jutottunk volna, ha együtt lennénk még egyáltalán. Ilyen szempontból pedig nem lehet azt mondani, hogy csak az egyik fél a felelős a kialakult helyzetért. De ez megint önkritika és a két fél döntésén múlik. A férjem tótágast állhatott volna, ha én csak a magam igazát hajtom, ez teljesen igaz. És én is mutogathatnék rá a saját sérelmeim miatt. Nem lett volna szép válás...

Legyen annyi önértékelésed, hogy ezt nem csinálod a végtelenségig. És ha kilépsz, akkor pedig ne egyetemlegesen a női nemre haragudjál! Keresgélj a Te szinteden! És ezt most értsd úgy, ahogy akarod! :)

2021. nov. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Jaj nem haragszom én a női nemre, igazából nem is ismerek ennyire elborult nőt mint a feleségem. Sőt, nagyon jól kijövök az "idegen" nőkkel, szokták is mondani, milyen jó lehet a páromnak. :D hehhh, ja, nagyon! :D


Még azt is nehezményezi, ha megdícsérem, ugyanis ilyenkor meg azt mondja, ne pedálozzak, biztos szexelni akarok. Ugyanezt mondja ha este lezuhanyzok és megborotválkozom. Ha teszek magamra illatanyagot, parfümöt, mindig megjegyzi hogy ez meg minek? :D Neki minden baj ami én vagyok, vagyis egy nem: a feladatok megoldása. Mert ha autó, műszaki dolog, javítások, hivatalos intéznivalók, gyerek, bevásárlás, takarítás, főzés, vezetés, arra nagyon jó vagyok mint egy alkalmazott. Egy katasztrófa ez a nőszemély. Már mondta, ha válni akarok, ott az ajtó, ő nem áll ellen. Aztán hozzáteszi, hogy neki aztán soha az életben nem kell férfi, vagyis ha lenne, az ilyen meg olyan lenne, de az első percben kikötné hogy a szexet felejtse el a pasi, és kizárólag asszex férfi jöhet szóba. A legjobban a meleg, de nagyvilági igényes, intelligens férfiak vonzzák, ugyanis azok nagyon kedvesek, figyelmesek. :D Jól van, nálam itt ledobta a láncot a bicikli. :)

2021. nov. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Akkor már csak egy kérdésem maradt. Miért nem léptél ki még azon az ajtón? :D
2021. nov. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mert nagyon ritkán vagyok az ajtó mögött. Az életvitelem kizárja a nőkkel való ismerkedést, vagy akár egy szeretői viszonyt is. Ha új nőm lenne, vele is alig találkoznék. Ilyen viszonyok mellet tökéletesen mindegy hogy kint vagy bent vagyok, egy válással meg nem akarok extra terheket a hátamra, így is van elég. Ha minden nap egüt lennénk, vagy együtt lehetnék egy nővel, vagy ha hetente 1X mehetnék egy szeretőhöz, máshogy állnék én is hozzá. Nekem annyira kaotikus az életem, annyira nem fér bele semmi, hogy valójában a fantázia világomba élem az életem. Egy hónap alatt 7 helyen alszom, csak hogy legyen fogalmad rólam. Vagy pl. lehet hogy ma otthon alszom, de az is lehet hogy 2 hétig nem. Ha otthon alszom ma, akkor holnap tuti hogy nem, sőt az is biztos, hogy 3 napig nem. A 3 nap a legjobb eset. Valójában én vállaltam, de ennek az alapja a feleségem volt. Ma meg már nem akarom ezt abba hagyni, mert ez adja az egzisztenciámat.
2021. nov. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!