Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit lehet tenni hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni hogy ne szűnjön meg idővel a vonzalom egymás iránt?

Figyelt kérdés

Van akinél pár év, van akinél pár évtized, és van akiknél egy életen át kívánják egymást a felek.

Mit csinálnak ők másképp hogy sok év után is van rendszeresen szex?

Azt mondják hogy ők még mindig szerelmesek.

Miben mások ők?



#szerelem #Hosszútávú szerelem
2021. nov. 8. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Jobban hazudnak (maguknak is).
2021. nov. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szerelem nem is tart annyi ideig.. Oda lehet figyelni a külsőnkre és a viselkedésünkre, ha nem hagyjuk el önmagunkat, amit a másik megszeretett szerintem lehetséges vonzalmat fenntartani. Legnagyobb hiba, ha megjátszuk magunkat a kapcsolat elején vagy elhagyjuk önmagunk miközben összecsiszolódunk a kapcsolatban, ezzel a párunk elveszti azt, akit megszeretett. Kell a kompromisszum, de ha elhagyod önmagad mi marad?
2021. nov. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A vonzalom vagy megvan, vagy nincs, ezért nem lehet tenni. Lehet tenni a jó kommunikációért, lehet kedveskedni, hogy érezzük a törődést, lehet segíteni, kivenni a másik kezéből a mosatlant és leültetni pihenni, lehet a gyerekekkel elmenni egyedül a játszótérre, míg a másik pihen. Ezeket meg is tesszük és igen, 20+ év után is szerelmes vagyok a férjembe ezek miatt. De az, hogy a vágy megvan, az a testén múlik. 🤷🏼‍♀️
2021. nov. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Nem mindenkinek a testén múlik. Nekem pl. nem. Nyilván nagyon nem tetszene, ha a párom hízna 60 kilót, rohadnának a fogai, stb., de hogy van-e rajta 10-15 plusz kiló, vajmi keveset nyom a latba. Hanem azon, mennyire törődik velem a párom, mennyit beszélgetünk (nem a mindennapi dolgokról, hanem mélyebbekről), vannak-e közös élményeink, akar-e babusgatni akkor is, ha tudja, nem lesz szex, stb. Ha ezek megvannak, vonzódok, akarok szexelni. Ha nem, akkor lehet bármilyen nyálcsorgatóan szexi, nem érdekel.
2021. nov. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha valamiert megszeretett azt kell tartani csak. Azt a valamit.
2021. nov. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom. Barátnőimre mind ráuntam idővel. De vannak olyan kolléganőim akiket tovább kívánok, csak ők már nem fognak nekem gyereket szűlni.
2021. nov. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt az érzést amit anno éreztél iránta tartsd fent nap, mint nap.

Ne a hibáira figyelj nap, mint nap, hanem, hogy mit szeretsz benne, és ez nem árt, ha kölcsönös, ha már az egyik elvesziti a másik iránti figyelmet akkor csak egyik evez ebben a kapcsolatban ami lehet, hogy oda fajul, hogy körbe körbe fog forogni a közös hajó, mindkettőnek ugyanannyit kell beletenni, mindkettőnek a másik jó tulajdonságai legyenek szemelőtt, és nem forditva.

Valaki csak áltatja magát mások előtt, hogy boldog, közben pedig romokban a házassága, bevallani nem mertik.

2021. nov. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!