Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi történik a házasságban, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik a házasságban, ha elmúlik a szerelem és a szexuális vonzalom?

Figyelt kérdés
Ti maradnátok/maradtatok? Vagy korrektebb válni? A válás vagy a maradás a bátrabb megoldás? Önmagunkkal, a társunkkal szemben egyenes, ha ilyen helyzetben maradunk? A gyerek számára mi a jó példa ilyenkor, benne maradni vagy válni?

2020. dec. 12. 13:45
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
53%

Sajnos nagyon összetett a dolog ahogyan a válasz is.

Nagyon emberfüggő ,legtöbben nem merik megtenni a lépést.

Személy szerint azt mondom ,hogy nem szabad maradni.

Ha volna még érzelem ,akkor érdemes tenni a a kapcsolatért.

A gyerekek látják vagy érzik a szülőn ,hogy nem boldog, csak a gyerekek miatt együtt maradni az nem bátor dolog.

Igazán a gyereknek semmi köze nincsen a szülő párkapcsolatához.

Amiket írtam az a töredéke annak ,amit lehetne ehhez szólni.

Ez amit leírtál ,van úgy is ,hogy az egyik fél bántalmazza a másikat és még úgyis együtt marad vele.

2020. dec. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Nem bántalmazó kapcsolatokra gondoltam. Normális házasságokra, ahol nincs már szerelem és minőségi szex.
2020. dec. 12. 14:20
 3/36 anonim ***** válasza:
79%
Milyen érzelemre vágysz? Arra a bizsergető dologra, amit ilyen első szerelmeknél érez az ember? Mert az csak egy sima biológiai folyamat, szerintem az egyik leghamisabb érzés a világon. Benne maradni akkor lehet, ha nem ez volt az alapja az egésznek...
2020. dec. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Szenvedélyre. Nem kell rózsaszín felhő vagy mi meg az első szerelem érzése sem, csak azért jó lenne némi izgalom.
2020. dec. 12. 14:27
 5/36 anonim ***** válasza:
74%
És csak a szexualitás tud izgalmat nyújtani?
2020. dec. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Nem, de sehol sem írtam erről. A szenvedély egy komplexebb dolog, de része a szex IS.
2020. dec. 12. 14:31
 7/36 anonim ***** válasza:
41%
Elmúlik a szerelem és a szexuális vonzalom -> úgy veszem le, hogy akkor ezen kívűl nem marad semmi. Miben áll akkor az a komplexitás?
2020. dec. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
70%
én 3 év kapcsolat abból 1 év házasság után érzem, hogy nincs semmi szenvedély, nem kívánjuk egymást, nem hozzuk lázba egymást; és nagyon megijeszt. Én meg szétfeszülök belül, bármikor szexelnék kb, de ha ő hozzámér, minden vágyam eltűnik. Gyerek még nincs is. Ha nem változik, én válok.
2020. dec. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
62%
A legtöbben félrelépnek, de a fix pontot megtartják, mer' az is kell nekik.
2020. dec. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem az első dolog, amit mérlegelni kell, hogy a másik fél hajlandó-e belemenni, hogy megjavítsátok a kapcsolatot.


Ha igen, akkor ezt meg kell próbálni.


Ha nem, akkor lépni kell.


Ha megpróbáltátok és nem ment, akkor szintén lépni kell.

2020. dec. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!