Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egyik haverom 30 éves kora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik haverom 30 éves kora előtt nem akar házasodni, ezt részletezem lenn. Szerintetek nem furcsa?

Figyelt kérdés
Egyik haverom 25 éves, és 30 éves kora előtt nem akar házasodni. Ezt már 18 éves kora óta tudja, mondja. Ha van barátnője, annak is mindig megmondja. Nekem olyan furcsa, hogy így is lehet "csajozni". Hisz ezáltal a nő belemegy egy olyan kapcsolatba, amiben akarnak házasodni, viszont várni kell rá 10 évet, jelenleg 5 évet, mikor mennyit. Most kapcsolatban van, másfél éve tart. Nagyon szeretik egymást. Ha együtt maradnak, a nő 7 évet fog várni a házasságra. Nekem ez olyan fura. Fura hogy a nőknek ez oké, és fura a haverom hozzáállása is. Miért kell ezt így előre eldönteni. Ha a mostani barátnőjével kitartóan együtt maradnak, például szerintem őt simán elvehetné előbb is, mint 7 év után.
2021. nov. 19. 11:21
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom mi ebben a fura. Nem a házasság az élet értelme..
2021. nov. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Tulajdonképpen a mai világban tök mindegy, hogy házasok-e, vagy nem. Normális esetben (kivéve az ultra vallásos embereket) a párok már ezer éve együtt élnek, mindent együtt intéznek, együtt vásárolnak nagyobb értékeket, akár gyerekük is van, mikor házasodnak. Normális esetben házasság után minden ugyanolyan marad egy pár életében, annyi, hogy túl lesznek egy nagy dínom-dánomon, lesz pár fotójuk a szépruhában, pár millióval kevesebb lesz a bankszámlájukon és lesz egy papírjuk, meg esetleg a nőnek más lesz a vezetékneve, mint addig.
2021. nov. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

nekem az a fura, hogy konkretan egy adott korhoz koti a dolgot, ennek igy sok ertelmet nem latom, de az o dolga. en szemely szerint tobb logikat latnek abban, hogy ha azt mondja pl. ‘figyelj, en csak akkor veszlek el, ha minimum 5 evig egyuttvagyunk’ vagy ilyesmi.


de amugy ha ezt mondana a 25 eves pasim es biztos lennek a kapcsolatunkban, akkor tudnek varni nyilvan, nem a hazassag a biztositek arra, hogy jol mukodik a dolog. 5 ev eltelik, ha meg nem jutunk el odaig, akkor az amugysem a hazassag hianya miatt lesz. nekem fura az, ha emberek 1-2 ev utan osszehazasodnak, szoval amugysem vagyok a kapkodas hive.


20as evei elejen meg gondolom, azert nem zavart senkit, mert azert viszonylag keves embert erdekel meg ilyenkor aktivan a hazassag gondolata.

2021. nov. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Túl azon hogy a többség már 30 felett házasodik (ha házasodik) mibe kerülne meggondolnia magát?
2021. nov. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
Miért, a házasság min változtat?
2021. nov. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Nekem kicsit fura az, hogy ennyire pöttyre pontosan számhoz köti, és nem feltétlenül ahhoz, hogy milyen anyagi hátteret biztosított magának, vagy mennyire érett hozzá a kapcsolat... de alapvetően nekem nem probléma az, hogy az adott férfival nem 2-3 éven belül házasodunk, hanem jobban megismerjük egymást előtte.
2021. nov. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Teljesen rendben van, az ő élete. Az sem baj, ha egyáltalán nem akar házasodni, az ő döntése.
2021. nov. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem vágom, neked ehhez mi közöd, és miért nem a saját életeddel törődsz, ahelyett, hogy más problémáját ecseteled itt.
2021. nov. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!