Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mások szerint is furcsa, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások szerint is furcsa, ha egy házaspár tagjai külön ágyon, vagy még inkább, ha külön szobában is alszanak (leszámítva az idősebb kort, ill. ha az egyikük nappal, a másik éjszaka dolgozik)?

Figyelt kérdés

2021. aug. 1. 17:24
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
38 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Furcsa, de nálunk is ez van.

42 N

2021. aug. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Én nem tartom annak, főleg amíg nem tudjuk, miért van ez így. Van, aki egyszerűen egyedül, egy ágyban sokkal kényelmesebben alszik, mert így van összerakva.

Meg van pl. olyan ismerős pár is, ahol a férfi BAROMI HANGOSAN HORKOL. Nem vicc, hallottam horkolni, tényleg alig lehet mellette meglenni. Náluk pl. nem csodálom azt, hogy külön szobában alszanak, ha azt szeretnék, hogy a feleség tudjon egy jót aludni munka előtt.

2021. aug. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Mi még nem vagyunk házasok, de ebben az évben lesz az esküvőnk.

Külön alszunk. Elsőnek elképzelhetetlen volt számomra, hiába horkol a párom úgy, hogy nem lehet mellette aludni, pihenni.

Aztán amióta rájöttünk arra, hogy a kialvatlanságom az oka a türelmetlenségemnek úgy döntöttünk, hogy megpróbáljuk a különalvást. Nekem alapvetően alvászavarom van, a párom pedig amiatt horkol, mert amikor megszületett papilóma miatt összenőtt a hangszallagjai 30%-a,tehát nála nem segít semmi, és nem is kezelhető csak műtéti úton, és nagyon nagy annak a kockázata, hogy annyira károsodik a hangszallag, hogy nem fog tudni hangot kiadni így pedig beszélni sem.

Megértem azokat, akik ezt így nem tartják párkapcsolatnak, de nem marad ki semmi sem az életünkből így, sőt, még segít is a kialvatlanságon. A kapcsolatunk minősége nagyon sokkal javult, amióta külön alszunk.

2021. aug. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Nekem alapvetően furcsa, de biztos megvan az oka, és az nemcsak az elhidegülés lehet. Nyilván egy pár tisztában van azzal, hogy mi a jó nekik.
2021. aug. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Fiatalon én is nagyon furcsálltam, de ahogy előjöttek a horkolási problémák, az eltérő időben való lefekvés, tévézés, hideg-hűvös szoba, szellőztetés, sötétben vagy utcai fénynél való alvás, ez bizonyult egyedüli megoldásnak.
2021. aug. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem, ezer oka lehet.

Nálunk is, ha másnap valami olyan dolog van, ami miatt pl. a páromnak muszáj kipihentnek lenni, akkor külön alszunk. Mások az igényeink: én szeretem, ha bejön valamennyi fény, ő teljesen elsötétít. Én a telet kivéve szinte mindig nyitott ablaknál alszom, szeretem, ha hűvösebb van, ő fázik. Én járkálok éjszaka mosdóba, ő erre felébred és olyankor nem tud visszaaludni.

2021. aug. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amikor már nincs szerelem, ez természetesnek tűnik.
2021. aug. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!