Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Meddig akar büntetni ez miatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig akar büntetni ez miatt?

Figyelt kérdés

Szóval eldöntöttem hogy akarok második gyereket hiába tiltakozik hogy nincs rá pénz.

Szóval a tudta nélkül abbahagytam a tabi szedést és jött is a gyerek.

Már két éves a kisfiúnk.

Olyan cuki nem értem hogy haragudhat rám emiatt?

Azóta akármi komoly téma kerül köztünk szóba, flegmázni kezd, és mindig összeveszik velem.

Mindig azzal jön hogy miből neveljük fel a gyereket, meg hogy én mindig csak átverem.

Pedig nekem is van munkám, nem csak itthon ülök mint mások akik szintén két gyereket nevelnek a környezetemben.

Meg amúgy is hogy lehet azt mondani hogy megbánta a gyereket.

Értem én hogy csúnya dolgot csináltam, de lassan meg kéne bocsátania.



#második gyerek #Meddig büntet
2021. nov. 25. 04:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%

Mekkora nyomorek vagy.

Beleegyezes nelkul csináltál gyereket.

Minek vagy vele, ha nem akar gyeremet?

Fuck logic

2021. nov. 25. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
72%
Uncsi kamu kérdés hajnalban.
2021. nov. 25. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
90%
Amugy en siman elhagynalak
2021. nov. 25. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
90%
Ha ott hagy akkor majd ne sírj majd, mert megérdemelnéd. A gyermeket lehet szereti, reméljük biztos szereti,de belőled kiábrándult, érthető módon.
2021. nov. 25. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
82%

Hogy lehet valaki ekkora idiota.

Én akkor itt helyben összecsomagoltam volna és eljövök. Hát hogy lehet ilyet csinálni?!

2021. nov. 25. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
94%
Ha fordított helyzetbe lennél és valaki a tudtod nélkül mondjuk leveszi az óvszert és terhes leszel, de azt mondogatná hogy o de hát milyen cuki a gyerek ne haragudj bocsáss már meg, őszintén te mit reagálnál? Ez nagyon durva, remélem kamu kérdés
2021. nov. 25. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
88%
Pasi le húzza a gumit mikor élvez az erőszaknak minősül, ez minek IS minősül?
2021. nov. 25. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon ostoba vagy ha nem érted. Egy gyereket nem csak azért kéne vállalni mert cuki. A párod legalább felelősségteljes és van agya, és gondol a jővőre. Gyerek csak olyan helyre szülessen ahol semmiben, és tényleg semmiben nem kel nélkülöznie. És minden adott a boldog gyerekkorhoz. Hát nálatok elbukott ez a dolog az egyet nem értésben!
2021. nov. 25. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
91%

nem tudom eldönteni, hogy ez kamu e vagy sem

bár simán lehetnek olyan ostoba emberek akiknél a gyerekvállalás nem egy közös döntés, hanem ilyen átverések sorozata


ha velem valaki ilyet tenne szerintem a 2 év a bemelegítő kör lenne és még amire számíthatna.......

persze a gyereken nem vezetném ezt le, hisz nem ő a hibás, de az anyja mit kapna

2021. nov. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
7%

Én ilyen pasit otthagytam volna aki nem képes tesót csinálni az egyszem gyerekének, pénzre hivatkozva.

Nincs az a pénz amivel pótolni lehet egy tesót.

Én a helyedben biztos nem szültem volna ennek.

2021. nov. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!