Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Középkorú házas szexcentrikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Középkorú házas szexcentrikus férfiak tudtok hűségesek maradni?

Figyelt kérdés
Sokat gondolkodom ezen mint középkorú nő ( 47) Férjem jóvágású 20 éve vagyunk együtt hűséges is, legalábbis ezt mondja :D Viszont én ugye öregszem , ő is, de egy férfi simán találhatna magának fiatalabb nőt is.Mi tart össze egy házasságot egy bizonyos kor után? Szerelem ugye elmúlik ..a szeretet és kötődés megmarad azt értem, és az meg is van. De jönnek ezek a gondolatok hogy jó lenne kipróbálni neki egy fiatalabbat ..vagy nem? Sajnos én nem tudok férfiaggyal gondolkodni de vannak jelek pl velem már nem annyira kedves, hanyagol, hibákat keresi bennem stb Ezek a meglévő erős köteléket is elgyengítik és akkor a szeretet is enyhülhet. Mi tart akkor össze két embert? Már ahol a szex is dominált a kapcsolatban, és esteleg a férj már nem kívánja annyira a feleségét Mert ez ellen nem nagyon van orvosság a kort nem lehet visszafordítani sajnos :(
2021. nov. 26. 13:41
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ilyen esetben mi tart össze 2 embert? A gyerekek, a közösen megszerzett vagyon, a kényelem, a megszokás.....
2021. nov. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
18%
feleség elkezdi fejleszteni a testét .
2021. nov. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

1. igen sajnos erre gondoltam hogy már csak ilyenek tartanak majd össze elég szar ez


2.nem kell fejlesztenem a koromhoz képest nincs gond a testemmel

2021. nov. 26. 13:50
 4/30 anonim ***** válasza:
25%
Akkor az önbizalmadat kéne felfejleszteni
2021. nov. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
4. Ha nem lenne velem a férjem mostanában furcsa és néha elég sértő akkor nem lenne gond az önbizalmammal sem
2021. nov. 26. 13:52
 6/30 anonim ***** válasza:
86%
Ha mostanaban lett ilyen, akkor lehet hogy szeretoje van.
2021. nov. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
14%

.nem kell fejlesztenem a koromhoz képest nincs gond a testemmel"


Attól még lehetnél jobb testben a koródhoz képest..

Gondolkodj férfi aggyal ..

2021. nov. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
5%

Ha van szex és perverz a párom akivel jókat lehet játszani akkor igen.


Ha fejfájós, stresszelős fapina akkor nem.

2021. nov. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
74%
A kérdésből úgy tűnt, h általánosságban kérdezed, de akkor már ég a talaj. Hát lehet van valami új nő. Én utánaneznék a dolgoknak...
2021. nov. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
79%
20 év elég sok idő egy kapcsolatban, a legjobb szexet is meg lehet unni. Sajnos arra még nem született megoldás, hogyan lehetne azt kivitelezni, hogy a 20 éve mellettünk lévő párunk is olyan érzést keltsen szex közben, mintha először lennénk együtt. Vannak jobb és rosszabb időszakok, de nyilvánvalóan egy friss és új kapcsolattal, kihívással egy régebbi kapcsolat szexualitásban nem veheti fel a versenyt, persze azért vannak kivételek, de nem ez a jellemző. És a közhiedelemmel ellentétben nem csak a férfiak tudják megunni a szexet, hanem a nők is.
2021. nov. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!