Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lanyok melyiket valasztanatok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok melyiket valasztanatok? A-penzes nem szexcentrikus ferfi B-atlag anyagi szexcentrikus ferfi

Figyelt kérdés
2016. jan. 20. 00:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Utóbbit, mert szeretem a szexet.
2016. jan. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Már választottam, a B-t (sok egyéb tulajdonság mellett).
2016. jan. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom.Ez a személyiség függvénye is.

Így elméletben a B szimpatikusabb,csak mert szexcentrikus vagyok :D

2016. jan. 20. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
B-t,nekem is van átlag pénzem,ketten már jók vagyunk :)
2016. jan. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem egészen világos mit értünk szexcentrikuson, de azt hiszem inkább az A. Egyrészt én nem is igénylem túl sűrűn a szexet, másrészt a "szexcentrikus" kicsit úgy hangzik mintha a szex állna az élete középpontjában.
2016. jan. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Igen,egyetértek az 5.-el, én ugyan szeretek szexelni, sokat, nagyon is, de ha valaki szexcentrikus, akkor az nálam is azt jelenti, hogy a kapcsolatban neki csak a szex számít, semmi más. Ami meg nem olyan jó. Inkább legyen én-centrikus (mármint én, mint aki most válaszolok, az ő hipotetikus párja, és nem önmaga), mert akkor biztos van elég szex is, meg bújás és romantikázás is :)


Szóval ezek alapján inkább az A. Az anyagi helyzete nem érdekel különösebben, de az igen, hogy a kapcsolatban milyen kvalitásokat mutat fel, és ha csak a szex az egyetlen, akkor az nekem kevés.

2016. jan. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egyértelműen A. Jó dolog a szex, de egyáltalán nem vagyok szexcentrikus, így nem is jönnék össze olyannal, aki viszont az. Viszont a sok pénz...mindig jó.... :D
2016. jan. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, A.

Nem vagyok szexcentrikus. Örülnék, ha végre találnék olyan férfit, aki szintén nem az. A jó anyagi helyzet pedig sosem hátrány.

2016. jan. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha a heti egy megvan akkor A :D A többi nap elvihet valahova... :D


Ha a B heti 3-nál többet akarja, akkor felejtsen el.

2016. jan. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
C átlag anyagi keresetű(engem ne tartson el senki), egyenlő megegyezésben van a szex.
2016. jan. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!