Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Én ilyen partnert keresek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én ilyen partnert keresek, szerintetek létezik ilyen? Nem gáz ez a fajta gondolkodásmód 36 évesen?

Figyelt kérdés

Azt gondolom, hogy az ember egy típusú, kinézetre és felépítésre nagyon hasonló párt keres magának.

Megszab egy rakat feltételt, olyan átlag és elcsépelt tulajdonságokkal mint az őszinteség, megbízhatóság, esetleg egy felé nézéssel

Nem a másik felemet keresem, hanem hasonló tulajdonságokkal rendelkezőt!

Azért nem a másik felemet keresem, mert ha valaki kiegészítí a másikat, az nem lesz jó, hiszen pont ellenkező tulajdonságú lesz mint én.

Ha egy kapcsolat nagyon véglet, a következő kapcsolatban pont az ellenkezőjét keressük, magam is ezt a hibát követtem el.

Ez sem működik, hiszen a másik végletben sem tudok élni.

Közép út?

Ilyen nem létezik egy kapcsolatban.

Milyen párt kersek akkor?

Legyen olyan típusú kinézetre, aki tetszik, aki be tudja indítani a fantáziámat.

Nem, nem a számomra "tökéletes" kinézetűt keresem, hiszen nem kalandot szeretnék, hanem párt egy életre.

Belsőleg ne olyan legyen akivel egyfelé nézünk, hanem olyan akivel pontosan ugyan azt nézzük.

Olyat hölgyet keresek, aki egy szinvonalon, hasonló életkörülmények között él mint én, esetleg hasonló történéseket élt át az életben.

Ez azért jó szerintem, mert hiába az alap tulajdonságok, a hasonlóságok, a neveltetés és az életkörülmények nagyon befolyásolják az alaptulajdonságokat.

Még is milyen legyen?


Külsőre: vékonytól a teltkarcsúig!

Előre is elnézést a kövérektől, semmi bajom velük, de nekem nem az eseteim.

25-33 év közötti hölgy legyen, és nagyon szeretném ha budapesti.

Ne baj ha nincs semmie, de akarjon közös életet építeni.


Belsőre: érzékeny, alkalmazkodó...

Olyan ember, aki vágyik a harmóniára, az igazi családi idillre!

Mindenki erre vágyik, csakhogy én máshogyan értelmezem!

Én a nyugodt családi idillre vágyom, mások (rokonok és haverok) bevonása nélkül!

Arra vágyom, hogy csak mi ketten és a gyerekek, összebújva, eggyéválva, ami a szexuális életemre is kihat.

Nekem a szórakozás kimerül egy gyertyafényes vacsoránál, mozinál, szinházban, séta a dunaparton, esetleg nagyon ritkán egy házibulin, ami nem túl hangos.

Egy élőzenés, táncos vacsora, de az esetek többségében, összefonódva egy jó film megnézése közben otthon!

Egy kád fürdő gyertyafények közepette, egy pohár borral a kezemben. (igaz nem szeretem a bort sem az alkoholt)

Szeressen kirándulni, bár az idő és az energiája ritkán engedi.

Harmónikus, békés kapcsolatra vágyjon, ahol nem kér többet, mint amit adni tud!

Nagy szeretet, nyugalom és békesség uralkodjon benne.

Családcentrikus, és gyermekszerető legyen.


intimitás:

Az emberek többségének eszébe sem jut milyen jó dolog gyertyafénynél megmasszírozni a másikat, foglalkozni a másik testével, és milyen az amikor számunkra a szeretet (szerelem) nem csak az emberi belsőre terjed ki, hanem a másik testére is.

Milyen jó dolog nem szexelni hanem szeretkezni, a másik testével foglalkozni, érezni a másikat, összefonódni, eggyé válni a másikkal.

Fontos legyen számára a szex és testiség.

Érezze az emberek, és párja rezdülését.

Ez azt jelenti, hogy könnyen vegye át a másik hangulatát, belső érzéseit szavak nélkül.

Igényelje az őszinteséget, de a valós őszinteséget!

Azt, hogy ha bántja valami, mondja el, még akkor is ha megbántana vele.

Tartsa azt, hogy egy kapcsolatban nincs helye egoizmusnak, mellébeszélésnek, prűdségnek, vagy bizalmatlanságnak.

Igényelje a jó beszélgetéseket, és eleve a beszélgetéseket a párjával.

Tegye ezt úgy, hogy ne fojtsa meg a másikat és várja el ugyen ezt.


Kell egy kis saját territórium, amit én is meghagyok a másiknak.

kell egy kis szusszanatnyi egyedüllét amikor rendezzük az agyunkban a mindennapi dolgokat.

Vágyjon a barátai társoságára, de normális kereteken belül úgy, hogy se a családi idillt, de a fontossági sorrendet se rúgja fel.

Szémomra ez a sorrend: első a gyermek, a második a párja, rokonok, és csak utána jöjjön mindenki más!

Dolgos és kreatív legyen, és ugyan ezt várja is el a másiktól.

Türelmes legyen, de mégse léegyen az erénye

Nehezen mondjon nemet, amit az emberek előszeretettel ki is használnak sajnos. (én is ilyen vagyok)

Mindig mosolyogjon, alapjába véve az élet szép oldalát lássa inkább többször, és valóban a remény haljon meg benne utoljára...

A megbízhatóságot, kiszámíthatóságot, és a párja pontos ismeretét ne unalmaskén élje meg!


Van még ilyen embertípus?

Az ilyen típusú embernek nehéz kiszállnia egy kapccolatból.

Általában fiatalon komoly kapcsolatba kezdenek, családot alapítanak, de valamiért félresiklik, és nem értik miért.

Dohányzik vagy a körmét rágja/ta.

Ha azt érzi, hogy az eddigi partnerei, ezt képtelenek voltak viszonozni, kötődik és nehezen engedi el a párját, félénk és esetleg társ-kapcsolat függő, akkor létezik még ilyen típus.

Mivel ez nem társkereső, így ez nem tárkeresés, hanem arra vagyok kíváncsi, hogy rajtam kívül van-e még olyan aki így gondolkodik.



2012. szept. 6. 15:29
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
valószínűleg ilyen ember is létezik, de lehet hogy egy olyan emberbe leszel halálosan szerelmes aki pont ennek a leírásnak az ellentéte és nem is fog számítani hogy nem az idálod
2012. szept. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Szövögesd még az álmaidat, mert valószínűleg lesz még rá időd bőven!
2012. szept. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

te már tudatosan keresel társat, mert meg akarsz állapodni

az ellentétek nem jönnek ki jól egy kapcsolatban hosszú távon, ez így van, igen, lehet azon gondolkodni, h milyen társ lenne a megfelelő, hogyan s mint...lehet ezt ragozni

vannak ilyen emberek, h válaszoljak is a kérdésre

de hogy kapcsolatfüggő legyen valaki, az nem hiszem, h jó,

nagyobb korkülönbséggel sem biztos, h működik, ennyit a kritikáról, a többi szerintem elfogadható, ha találsz ilyen párt

2012. szept. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Már megállapodtam, csak elváltam, pont az ellentétek miatt.

Szép dolog a szerelem, de mi értelme ha semmit nem szerettünk együtt csinálni?

ő szeretei a hangos mulatást, én nem.

Én szeretek kirándulni, ő nem.

Ő más típusú filmeket szeretett mint én.

Én szexcentrikus vagyok, ő nem volt az.

11 év házasság és gyermek született ebből a szerelemből, de vége lett.

Jó kapcsolatban vagyunk most is, de megértettük, hogy mi nem tudunk egymással együtt élni.

Majd találtam egy másik párt magamnak, aki pont az ellentéte volt a feleségemnek (szex kivételével), de ugyan úgy probléma, mert szintén semmit nem szeretünk amit a másik szeret, ez is befuccsolni látszik, szakítás küszöbén állok.

Nem tagadom, társ-kapcsolat függő vagyok, ezért próbálok ennyire tudatosan társat keresni.

Tehát ez itt nem egy társkeresés, csak kíváncsi vagyok a véleményetekre, hogy vagyok ennyire elborult, vagy léteznek hozzám hasonló emberek.

2012. szept. 6. 16:03
 5/28 anonim ***** válasza:
Biztos létezik ilyen. És biztos van olyan aki végigolvassa ezt a kibővített görög himnuszt,de az se én leszek.
2012. szept. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Pedig a lényeg a leírásban van.
2012. szept. 7. 10:47
 7/28 A kérdező kommentje:
Ennyiore hosszú lett? :D
2012. szept. 8. 14:49
 8/28 anonim ***** válasza:
Hát,én az 5 ös vagyok,még mindig nem vettem rá magam,hogy végig olvassam :D Írj egy rövidített verziót lustáknak :D
2012. szept. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Hat en se vettem ra magamat, hogy elolvassam vegig, feltavnal meguntam. Az jott le egybol, hogy igen, te mar egy erettebb pasi vagy, aki kicsit tulbonyolitja a dolgokat.

Azon agyalsz, hogy milyen legyen a tarsad, de marha keves ra az esely, hogy minden ugy legyen, ahogy te szeretned.

Sok elvarasod van, meg ha talalnal is ilyen not, nem biztos, hogy neki meg te felelnel meg.

Szerintem tulragozod.

Persze mindenkinek vannak kifinomult elvaraslistai a leendo parjaval szemben, amit kukaba lehet dobni, mihelyt megtalalja a parjat, mert a fel lista hibadzik:D Ami nem feltetlenul rossz.

Vannak dolgok, amiket el kell fogadnunk a masikban.

Pl nekem is volt egy ilyen listam, nem tul sok minden szerepelt rajta, ott volt kozottuk a ne dohanyozzon, banjon velem rendesen...meg az alapkovetelmenyek...de hogy milyen legyen a vilagszemlelete, milyen zenet szeressen...azt azert en nem szabtam meg:D Nem baj, ha nem ugyanazt a zenet szeretjuk. Mi mixelve szoktunk zenet hallgatni, neha megengedjuk egymasnak, hogy az a zene szoljon, amit a masik szeret, de tobb a kozos zene, mint a kulonbozo. Este hol az enyem a kapcsolo, hol az ove:D Elfogadtam, hogy dohanyzik.

Azonkivul vegtelen turelmes, megerto es jol banik velem.

Szoval a tarskeresest nem egeszen ugy kell megelni, ahogy te eled meg. Kicsit lazits, ne gorcsolj ra ennyire. Legyen egy alaplista, amibol nem engedsz, amit ugy erzed ha nem ugy van, akkor nem mukodhet hosszutavon...de ne kosd mar ki a nap 24 orajaban lebontva, hogy hogy fesulje a hajat (mert teged idegesit), milyen kajat szeressen...stb.

Ha ugy erzed, hogy ez az alaplista nalad.....hat baratom, akkor legyel turelmes.

2012. szept. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Én ilyen dolgokat nem írtam bele, hogy milyen kaját vagy zenét szeressen.

Még a dohányzás sincs benne :)

Csak alaptulajdonságokat írtam bele, ami egy féle embrtípust jellemez.

Az a tény, hogy valahol eltér, nincs vele gond.

Természetesen amiket te is írtál, hogy vannak olyan tulajdonságok ami nélkül nálam nem működik, ez teljesen egyértelmű.

2012. szept. 13. 09:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!