Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megbántad, hogy házasodtál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántad, hogy házasodtál?

Figyelt kérdés

Miért vagy miért nem? A házassággal van a bajod vagy azzal akihez hozzámentél/akit elvettél?


Ha megbántad sejtetted régebben, hogy rossz döntést hozol, ha hozzámész?


Mikor jöttél rá, hogy megbántad?



2021. nov. 27. 23:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
82%

Nem bántam meg!

Nagyon sokmindent megélt már a házasságunk-válás közeli állapotot mindkét részről, más iránti fellángolást mindkét részről, vágytam már csak úgy kalandozni általában is de konkrét férfival is...-de bármi is van, volt, mai napig azt mondom, jobban nem választhattam volna.

2021. nov. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nem. Ha visszaforgathatnám az időt, újból így döntenék. Második házasságom volt, az első tévedés volt, nem is tartott sokáig.

N

2021. nov. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem bántam meg. 12 éve vagyunk együtt, 8 éve házasok, 2 gyerek is van. Boldogok vagyunk, szeretjük egymást azóta is, újra így döntenék.
2021. nov. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem bántam meg. Életem legjobb döntése volt igent mondani. :)
2021. nov. 29. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! További sok boldogságot mindenkinek!❤🙂


Én sajna nem jól döntöttem és a legszomorúbb, hogy ezt tudtam is, mégis megtettem. Na nem panaszkodom olyan dolog miatt, amiről csakis én tehetek, de kicsit legalább rálátást adtatok arra, hogy milyen érzés lehet jól dönteni.🙂 A környezetem ilyen téren mérgező, mert a családból majdnem mindenki elvált.

2021. dec. 3. 23:55
 16/16 anonim ***** válasza:
Ennyi naiv embert🤦 magatoknak ne hazudjatok legalább
2022. dec. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!