Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megbántad, hogy házasodtál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántad, hogy házasodtál?

Figyelt kérdés

Miért vagy miért nem? A házassággal van a bajod vagy azzal akihez hozzámentél/akit elvettél?


Ha megbántad sejtetted régebben, hogy rossz döntést hozol, ha hozzámész?


Mikor jöttél rá, hogy megbántad?



2021. nov. 27. 23:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%

Nem. Olyan emberhez mentem hozzá, akivel kapcsolatban szilárdan állt és áll továbbra is bennem az elköteleződés afelé, hogy vele élem le az életem. Ismerem őt, és azt is tudom, hogy ugyanígy érez. Én a legkomolyabban gondolom azt, hogy amíg a halál el nem választ, és nem tudok olyan dolgot elképzelni, ami a kapcsolatunk megszakítását eredményezné.


Nyilván tévedhetek az ő elkötelezettségével kapcsolatban, de tudatosan választottam párt, így úgy érzem, hogy bízhatok magunkban.

2021. nov. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%

NEM! Életem legjobb döntése volt! Annyira szerencsés vagyok, hogy megtaláltam a társamat, hogy minden nap hálát adok érte!


Volt egy előző házasságom, ott már az esküvő előtt éreztem, hogy nem kéne, de "végig csináltam", mert aggyal mentem előre, és nem hallgattam a megérzésre, hogy nem jó út az! Azt nagyon sajnálom és 1 évvel később már bántam is.


Másodszorra nem tévedtem, 100%-ig biztos voltam benne, hogy jó helyen vagyok és ez egy évtizeddel később is így van.

2021. nov. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
Nem bántam meg. Előtte is jó és stabil volt a kapcsolatunk, az is maradt. A buli és a papír az esküvővel nem okozott változást ebben.
2021. nov. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
44%
Nem bánom, de vágynék kalandokra..🙈🙈
2021. nov. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%

4

Menjetek kirándulni

2021. nov. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
18%

Egy éjszakás kalandokra...

4 voltam

2021. nov. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%
Csatlakozom az előttem szólókhoz, életem egyik legjobb döntése volt. Mindennél jobban szeretem a férjem, a lehető legjobb választás volt. Nem tudok elképzelni olyan okot, ami miatt vége lenne ennek.
2021. nov. 28. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
45%
Nem. Úgyse lett volna más lehetőségem.
2021. nov. 28. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%

6

Nyilvánvaló volt, csak a szegényes élményvilágodra céloztam, amiben az jelenti a kalandot, hogy mással baszol

2021. nov. 28. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%
Nem bántam meg.
2021. nov. 28. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!