Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Más is volt hasonló helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is volt hasonló helyzetben? Már nem szeretem , nagyon megromlott a kapcsolatunk amióta megvan a baba. Csak magával törődik, non stop tv, YouTube, úgy érzem egyedül nevelem a babát hiába van férjem. Tudom elszúrtam, jelenleg nem tudok válni.

Figyelt kérdés

Sokszor hulla fáradt vagyok, mert éjszaka is sokszor szopizik a baba.

Ezenkívül én csinálok mindent a háznál, én vásárolok be, minden egyéb dolgot ithon nekem kell , ö pedigig elvan a kis világában.

Most ott tartunk hogy ha

hozzászólók mert segítségre lenne szükségem, neki nincs kedve beszélni, mindig majd holnap beszélünk erről és majd meglátjuk..


Úgy érzem teljesen kiábrándultam belőle, már nem várom hogy hazajojjon


2021. dec. 1. 07:07
1 2 3 4 5
 1/46 A kérdező kommentje:

Bocsi elírtam néhány helyen

(ö pedig)

2021. dec. 1. 07:09
 2/46 anonim ***** válasza:
91%
Bocsi, de ezt miért nem beszéled meg vele? Egy jó kapcsolat alapja a kommunikáció. Ha nem akar beszélni semmi áron, lépj le a szüleidhez, rokonhoz, baráthoz pár napra, hogy észrevegye magát. Vagy szimplán ne csinálj otthon te se semmit.
2021. dec. 1. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
11%
mennyi idős a baba?
2021. dec. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
27%
Neki is fura a gyerekágyas időszak. Hozzá kell szoknia. Ehhez tényleg kéne a kommunikáció közöttetek. Eddig voltatok ti ketten, most ott egy baba is. És lehet most ő érzi elhanyagoltan magát, és ugyanolyan lelki vívodásom megy át mint te. Probálj leülni megbeszélni vele, és ami fontos, és tudom hogy hulla fáradt vagy, de probálj vele is kedveskedni.
2021. dec. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
19%

#4

Ez úgy marahság ahogy leírtad. Tisztán látszik hogy a férje sem szereti már őt. Nem akar megbeszélni semmit így ezen már nincs mit javítani hiába kedveskedne. Amúgy meg ha éjjel sokszor felkel a gyerek mert éhes akkor kevés a tejed és ki kellene pótolni. Akkor jobban tudnál te is aludni. Nem tudsz elválni akkor maradj ott vele ha neked megfelel hogy nem szóltok kb egymáshoz meg semmi.

2021. dec. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
95%

Na ez van akkor, amikor a pasi gyereket csinál, de valójában nem vágyott rá/nem gondolta át, mivel jár ez.

Tényleg le kellene ülnötök beszélni erről, szerintem egy párterápia is jót tenne nektek. Ha így hagyjátok a dolgot, le fog lépni egy idő után és egyedül maradsz a gyerekkel, míg ő éli majd a világát valami másik nő mellett.

2021. dec. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
30%

Nem lehet, hogy depressziós?

(már csak azért kérdem, mert ha nő csinálná ezt, akkor biztosan depressziós, s nem egy lusta szar. :) )

2021. dec. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
28%
Azt szoktam mondani, hogy krízishelyzetben sosem szabad azt mérlegelni, hogy szereted-e a párodat, mert inkább nem, mint igen. Ilyenkor a megoldásra kell törekedni. Neki se egyszerű, neked se egyszerű. Ezt az időszakot csak simán túl kell élni. Aztán lehet a szerelemről beszélni. Semmiképp nem szabad válni, nem véletlen, hogy nem is tudsz ilyenkor. Nagymamák nincsenek?
2021. dec. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
81%

5#

Azért ezt ilyen bátran nem mondanám, hogy nem szereti a párját. Lehet marhaságnak gondolod, meg gyerekesnek de sajnos ha tetszik ha nem így van. A férfiak másképp gondolkoznak, müködnek, kommunikálnak mint a nők. Ha a kapcsolat a baba születése után romlott meg, akkor a férj is érezheti elhanyagolva magát, és nem találja még a helyét a családban. Nem csak a nőknél van szülés utáni depresszió, ez a jelenség fenáll férfiaknál is. A kérdező is kimerült, fáradt, lehet hogynolyan dolgokon akad fent amiken eddig nem. Ezért írtam hogy kommunikáljanak egymással, ha nem megy nem kell rögtön szétmenni, vannak nagyon jó terapeuták is akik erre szakosodtak , hogy szülés után átsegítsék a párokat.

2021. dec. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
100%
A szülés után nem csak a fokozott terhelés a baj, hanem az, hogy az egész világ megváltozik és nem lesz már ugyanolyan, mint régen. Ezt is meg kell szokni.
2021. dec. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!