Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Más is volt hasonló helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is volt hasonló helyzetben? Már nem szeretem , nagyon megromlott a kapcsolatunk amióta megvan a baba. Csak magával törődik, non stop tv, YouTube, úgy érzem egyedül nevelem a babát hiába van férjem. Tudom elszúrtam, jelenleg nem tudok válni.

Figyelt kérdés

Sokszor hulla fáradt vagyok, mert éjszaka is sokszor szopizik a baba.

Ezenkívül én csinálok mindent a háznál, én vásárolok be, minden egyéb dolgot ithon nekem kell , ö pedigig elvan a kis világában.

Most ott tartunk hogy ha

hozzászólók mert segítségre lenne szükségem, neki nincs kedve beszélni, mindig majd holnap beszélünk erről és majd meglátjuk..


Úgy érzem teljesen kiábrándultam belőle, már nem várom hogy hazajojjon


2021. dec. 1. 07:07
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
8%
Minden férfi utálja a változást, amit a gyere koz. Majd megszokja. Nem érdemes izgulni rajta. Ha évek alatt nem változik, akkor kell majd valamit kezdeni vele.
2021. dec. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
88%
Milyen jó, hogy a pasi megengedheti magának, hogy elvonuljon, ne csináljon semmit. A nő még éjjel-nappal ugrál a kicsi és a házimunkák között. Felelőtlen és gyerekes az ilyen férfi, menjen haza anyucihoz, legalább őt ezután nem kell kiszolgálni a nőnek.
2021. dec. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
81%

Gondolom nem a gyerekvállalás után derült ki, hogy ilyen. Herének meg nem szülünk gyereket! Ő akart egyáltalán gyereket, vagy csak te? Mert ez is nagyon lényeges szempont.

Én is anya vagyok, de csakis úgy mertem gyereket vállalni, hogy előtte jópár évig együtt éltünk, és kiismertem a szokásait, a jellemét. A férjem alig várta, hogy apa lehessen, amúgy is mindig ilyen családcentrikus típus volt. Már gyerek nélkül is megvolt mindkettőnknek az otthoni feladata, és ez a szülés után se változott. Ha változott volna, biztos, hogy egyedülálló anya lennék. Nem leszek senkinek a házicselédje. Neked is legyen már tartásod!

2021. dec. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
85%
Így van, csak semmi cselédség. Szerencséd van, mert nem változott meg a kapcsolatotok, de hidd el, hogy nagyon sok embernek sorscsapás egy gyerek és ez nem látható előre.
2021. dec. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
10%
Lehet hogy neki is szar hogy mindig babázol. Barátnőmnek mióta állata van kb vele fekszik meg kel, néhányszor már majdnem mondtam neki hogy akkor aludjon vele...
2021. dec. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
22%

Azért azt lássuk be hogy nyafogással és hisztivel nem sok férfi vehető rá a segítségre. Sőt....

Az sem biztos hogy here, a kérdező nem igazán adott sok infot. Namost ha egy férfit folyamatosan bombázunk a kérésekkel, nyúzzuk, akkor biztosan nem fog segígeni. Jelen esetben eddig lehet tök jól megvoltak ketten, most meg a férfi azt látja hogy ha hazamegy akkor is csak csesztetve van, eddig a párja vele is foglalkozott, most pedig nem. Igen nekünk ez gyerekes, neki viszont elég nagy probléma. Ha egy pasihoz odamegyünk hogy beszélnünk kell, nem is akarja majd vegighallgatni mert tudja hogy le lesz baszva valamiért. Persze hogy tolja és nem akarja megbeszélni.

Erre pl jó megoldás hogy odamegy, mellé ül, megfogja a kezét, és nem veszekedve, nem kérdőrevonva elmondja mi a baja, és hogy jól esne ha ebbe és ebbe besegítene, mert rosszul esik neki hogy most hirtelen minden rázuhan. De ezt úgy hogy a férfi problémáját sem iicsinyitjük le, hanem biztosítjuk afelől hogy tudjuk hogy neki is nehéz. Persze ez az opció qkkor játszik ha menteni akarod a dolgot. Ha könyebb rögtön szakítani akkor lehet nyugodtan bombázni a férfit, mert nagyon hamar ki fog hülni a kapcsolat.

2021. dec. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 A kérdező kommentje:
1es : írtam fennebb hogy ha hozzászólok nincs kedve beszélni. Vagyis ha megakarom beszélni.
2021. dec. 1. 09:25
 18/46 A kérdező kommentje:

6os : ha lelépne lehet örülnék neki. Sőt szeretném is.

A többinek nem tudok most válaszolni , nincs is időm mindent elolvasni, de van tartásom, aki írta ne hisztizzek, hát én nem az a tipus vagyok.

A lényeg megváltozott a kapcsolatunk a baba után. A szülei is bele szóltak sokmindenbe és nem állt mellém stb . Nem tudom mi a legjobb, ha egyedül lennék elköltöznek és lenne a tesóm aki segítene

2021. dec. 1. 09:32
 19/46 anonim ***** válasza:
100%
#16 jaj ne, szegeny pasikak😭😭
2021. dec. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
24%
20# ez is egy vélemény,én elfogadom. 😉
2021. dec. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!