Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Ti összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti összejönnétek olyan pasival, akinek ilyen YouTube csatornája van?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=dAQdwEOwYAI

Nem kell közhelyeket durrogtatni, pl. hogy van hobbija és ez szimpatikus stb. Nyugodtan válaszoljatok őszintén, mindenkit felpontozok. Csakis ebből a csatornából kiindulva az általatok elképzelt jelleme alapján összejönnétek-e olyan pasival, aki ilyen gyerekes videókat készít?



2017. szept. 25. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem kreatív. :D

Csak ez alapján nem ítélném meg, szóval nem ettől függne, hogy alakul-e valami, hanem ettől függetlenül a személyiségétől.

2017. szept. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Legalább majd játszik a gyerekeinkkel szívesen, nem kell neki úgy könyörögni, hogy ugyan apuci kelj mar föl a tv előlés tedd félre azt a sört :D

Viccet félretéve, semleges számomra, ennyiből nem tudom eldönteni, hogy kreatív, vagy ketyós.

22/L

2017. szept. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Nekem határozottan szimpatikus, én is hasonló karakter vagyok nőben, nem áll tőlem távol az ilyenfajta történetkreáció és "szerepjáték" sem... olyan pozitív módon ütődött, na. És amúgy ezt nem nevezném gyerekesnek, max. gyermekinek... gyerekes nálam a hisztis, éretlen viselkedés felnőtt kapcsolatokban.
2017. szept. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze, siman. Nem latok ebben semmi rosszat, oszinten szolva sokkal inkabb egy ilyennel jonnek ossze, mint egy szabyest vagy unfield karakteru sraccal, lol.
2017. szept. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tök jó.

Én a lányos 456123514565314. makeup tutorial, ugyanolyan sablon fej készítésre nem tudok semmi kreatívat vagy pozitívat mondani.

22L

2017. szept. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem
2017. szept. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Persze. Apósom plüssmacikkal játszik otthon munka után, egy tök értelmes, érett gondolkodású ember.

Jó dolog néha leereszteni. Szerintem nagyon-nagyon pozitív, ha valakiben megmarad egy kicsit a gyerek, és tud játszani felnőttként is. Kisebb eséllyel lesz megkeseredett, boldogtalan ember.

Mondjuk azt elvárnám, hogy mellette legyen komoly, érett oldala is, és ne viselkedjen gyerekesen az életben, és a kapcsolatban.

Azt, hogy munka után ő tévézni ül le egy órára, olvasni, vagy kisautókat tologatni, azt rábízom.

2017. szept. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
csak akkor, ha gyöngyfűzős csatornája volna.
2017. szept. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!