Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Válásod után házasodnál újra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válásod után házasodnál újra, vagy elég volt egyszer?

Figyelt kérdés
Csalódtál a házasság intézményében?

2021. dec. 6. 16:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is fontosnak tartottam a házasságot, de jelenleg úgy érzem, nem házasodnék meg még egyszer. De ez még változhat, a másik felet is figyelembe véve.
2021. dec. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Mindenképp szeretnék. Nekem amióta az eszemet tudom, már egészen fiatal korom óta elhatároztam, hogy kertesházat akarok, gyerekzsivalyt (minimum 2 gyereket) és egy feleséget akit szerethetek és viszont szeret. Ebben egy ideig részem lehetett és nagyon boldog voltam, meg volt mindenm amit csak valaha kívántam. Habár durván hátbaszúrt és romba döntötte a világomat az exfeleségem, nem vagyok hajlandó lemondani az álmomról. Szóval igen újra házasodnék, akár olyannal is akinek szintén van saját gyereke (sőt olyannal talán mégszívesebben, mert az valamelyest már garancia rá, hogy képes megállapodni és remélhetőleg elég érett gondolkodású is), sőt most úgy érzem, ha sikerül megfelelő partnert találni, akkor egy saját gyereket is bevállalnék örömmel.
2021. dec. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
44%

Egyszer volt Budán kutya vásár! Többet SOHA!

Így vagyok én ezzel, egyszer voltam házas többet nem leszek. Papír nélkül is lehet szép családi életet élni.

2021. dec. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
51%
Nem voltam még házas,és ha rajtam múlna nem mennék hozzá senkihez. De..
2021. dec. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
75%

14 éve elváltam, nem házasodtam újra. És már nem is fogok. Mondjuk nem is lett volna kivel, de ez már más lap.

N

2021. dec. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
24%

#4!

Folytatom: kell a CSOK, fiatal házasok támogatása!

2021. dec. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
64%
Én újra férjhez mentem, de mi egymás miatt váltunk el.
2021. dec. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
57%

Ugyanúgy vagyok, mint a 2-es.

Van is párom, viszont neki nem lehet gyereke, de ha lehetne se akarna. Szóval ez így elég cinkes. De a vágyaknak nem lehet parancsolni.

2021. dec. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
79%

2-szer házasodtam, 2-szer váltam, pedig már az első után megfogadtam, hogy soha többet. De ember tervez.....


Szerintem még egyszer nem "hülyülök" meg ennyire.

2021. dec. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
81%

Nem váltam el és nem is tervezem, de ha mégis úgy alakulna, szerintem én nem akarnék még egyszer férjhez menni. Az viszont 1000%,hogy gyereket nem szülnék már senkinek. Van kettő, ennyit szerettem volna, meg amúgy se legyenek más apától.

33N

2021. dec. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!