Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Csak szerintem nem normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nem normális az ha emberek 20-30 között házasodnak, gyereket vállalnak?

Figyelt kérdés
Még tök fiatalok ezek az emberek nem is éltek igazán , és már is elköteleződnek, én úgy gondolom ezeknek a házasságoknak a 90% válással végződik, én nem lennék ennyire bátor.
2021. jún. 20. 14:44
1 2 3 4 5 6
 1/51 Noren1989 ***** válasza:
90%
Mikor vàllalnàl, hadd kérdezzem meg?
2021. jún. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
95%

Miért ? Hány évesen vállaljanak, 40?

Szerintem egyáltalán nem gáz. Ha megteremtettek mindent egy kisbaba vállalásához meg szeretik egymást, akkor csinálják. Amúgy is, mindenki saját maga tudja, mikor szeretné. Senkinek semmi köze. Irigykedsz ?

Én 24 vagyok, nem állok most jelenleg készen, de 30 előtt remélem, eljön az idő.


Mindenki más. Magaddal törődj.

2021. jún. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:
30-40 között, de nem 21 évesen nekem ne mondja senki hogy ő kellően érett egy ekkora feladathoz/felelősséghez még jóformán egzisztenciája sincs.
2021. jún. 20. 14:49
 4/51 A kérdező kommentje:

"Mindenki más. Magaddal törődj."


Hogy két 20 éveiben járó felnőtt ember hogyan cseszi el az életét azzal nem is törődök, ő dolguk. De az a gyerek már érdekel akinek esetleg rossz körülmények közt csonka családban kell felnőniük az ilyen felelőtlen emberek miatt.

2021. jún. 20. 14:51
 5/51 anonim ***** válasza:
91%

Nézd kérdező az, hogy mi a normális kor ehhez meg mi nem az, az egyénfüggő! Én 33 évesen biztos, hogy nem akarnék házasodni meg gyereket csinálni.

Más meg már 23 évesen sivalkodik, hogy házasság kell neki meg két gyerek minél hamarabb. Én nyilván őket nem tudom megérteni, de ez van. Van olyan ismerősöm, aki 25 évesen háromgyerekes apuka! Én meg egy gyerekre se érzem magam késznek, nem, hogy háromra!

2021. jún. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
76%

Senkit sem érdekel az hogy te mit tartasz normálisnak. Erről kérdést írni... 😒

(Mielőtt rámsütnéd hogy tinimami vagyok akit felcsinált egy alfa és abból élek, 32 évesen szültem.)

41N

2021. jún. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
81%

És mégis mikor alapítsanak családot? Nyugdíjas korukban?

Ok, 25 alatt lehet korai manapság, de az ideális időpont 25-35 között van.


Amúgy meg nem értem soha ezt a "nem is éltek igazán" szöveget. Neked mi az élés? Össze-vissza dugás idegenekkel? Mert azonkívül mindenmásra van lehetőség párkapcsolatban is.

2021. jún. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
15%

"Neked mi az élés? Össze-vissza dugás idegenekkel? Mert azonkívül mindenmásra van lehetőség párkapcsolatban is."


Kapcsolatban igen, de gyerek mellett már nem!

2021. jún. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
86%

"én úgy gondolom ezeknek a házasságoknak a 90% válással végződik,"


A később kötött házasságok sem jobbak. Az, hogy te hogy gondolod, senkit nem hat meg.

2021. jún. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
53%
61%-os a lepontozó. Hát nem ez ma a frusztrációjának az első megnyilvánulása, az szent 😂 Jó pár elmebeteg kérdést kiírt ma már.
2021. jún. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!