Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Most lesz 10 éve hogy együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most lesz 10 éve hogy együtt vagyunk párommal házasság nélkül, nem tervezzük hogy házasodnánk, mi erről a véleményed?

Figyelt kérdés
Én fiatalon még szerettem volna, de párom házasság ellenes. Ahogy teltek az évek, egyre kevésbé lett jelentősége számomra a házasságnak, mostmár úgy gondolom, tökmindegy a papír, számomra nem az bizonyítja a kapcsolat szintjét. 32/N

2021. febr. 7. 15:47
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
96%
Ha valakivel összekötöm az életem, akkor az legyen kimondva ország-világ előtt. De ez én vagyok. Ha neketek jó így, akkor így maradtok.
2021. febr. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 A kérdező kommentje:
És ha a másik fél nem akar papírt, akkor mit teszel? Csak ezért hagyod ott? Ezt a kérdéstől függetlenül kérdezem, ha úgy tetszik zárójelben.
2021. febr. 7. 15:57
 3/64 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem semmi gond nincs ezzel. Tényleg csak egy papír.
2021. febr. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
85%

Igen, én otthagytam volna olyan 25 éves korom körül, és kerestem volna olyat, aki törvényesen is felvállal.


Neked már legyen mindegy, és az is, mi mit gondolunk erről - úgysem számít, hogy mit akarsz te vagy mi.

2021. febr. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
74%

A párod várja mág az igazit.


Ha megismeri, 3 hónap múlva elveszi.


Tapasztalat.

2021. febr. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
87%

Mindketten így vagytok boldogok, nincs ezzel semmi probléma.

Ott szokott sarkalatos kérdés lenni, ahol eleve a kapcsolat kimenetelében nem biztos valaki.

2021. febr. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 A kérdező kommentje:
"úgysem számít, hogy mit akarsz te vagy mi." Ez igaz is, csak érdekel mások hogyan látják. Én fiatalon és most egészen máshogy látom.
2021. febr. 7. 16:03
 8/64 anonim ***** válasza:
67%
Igazi jelentősége az öröklésnél van ennek. Persze az elején még az is sokat jelent, hogy hivatalosan is felvállal, de a közös gyereknél úgysincs nagyobb összekötő erő, azzal ugyanúgy befogadja a család a feleket.
2021. febr. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
88%
#15.57 Nem tudom, mit tettem volna, ha a másik nem akarta volna. Szerencsére mi mindketten vágytunk a házasságra. Nem tudom, ez miért kérdés, hiszen azt mondod, már számodra sem fontos.
2021. febr. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
48%

Sokan gondolják, hogy csak papír, és semmit nem jelent, nem garancia arra, hogy egy életre együtt maradtok boldogságban. A nagy cécóra költött százezreket meg el lehet költeni hasznosabb dolgokra is, pl lakásra . Ha meg valaki ország vilag előtt azt akarja, hogy tudják együtt vagytok annak elég csak felraknia a facebookra.

Érdemes megkérdezni pár elváltat, mindegyik azt mondja hogy utólag semmi értelme nem volt a házasságnak. Esküvő is csak idegeskedés volt, hogy minden klappoljon.

2021. febr. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!