Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 40-es házasok hol ismerkednek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-es házasok hol ismerkednek?

Figyelt kérdés

A kérdésem lényege, hogy 40-es házasok hol ismerkednek akkor, ha otthon nem kapják meg még az alap törődést sem? Ide értem az érzelmi elhanyagolást, a szexet, vagy akár a fizikai erőszakot, lelki terrort stb.


Az el kell válni - tanácsokat kérem nélkülözni. Köszönöm!



2021. dec. 9. 11:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Úgy vettem észre sokan itt is.
2021. dec. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Pl. itt.

F

2021. dec. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Kocsmában
2021. dec. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ahol csak lehet nekem régen a viszony.hu oldalon sikerült! F
2021. dec. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én azt vettem észre, hogy egy nőre 10 férfi jut. A viszony.hu is tömve van egyedülálló pasikkal, teljesen reménytelen. A gyk is dettó ugyanilyen. Vannak női ismerőseim itt a gyk-n, de vagy hűségesek, vagy folyamatosan szeretőik vannak. Na mindegy, csak gondoltam hátva van valami általam nem ismert hely.
2021. dec. 9. 13:22
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, akár én is feltehettem volna ezt a kérdést, 41F
2021. dec. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

10 éve ezen az ügyön dolgozok, nulla sikerrel. Szerintem az a baj, hogy ha szeretői státuszt keresünk, akkor valamiben toronymagasan ki kellene tűnni a millió és millió férfi közül. Vagy nagyon vonzó és ellenállhatatlan külsővel, vagy hogy nagyon erős az egzisztenciánk, vagy hogy híresek vagyunk, esetleg hogy brutálisan igénytelenek. Sajnos az átlagos szórásképbe esek, így maradok a szurkolói táborban a pálya szélén.


A viszonyt többször is próbáltam. A végére csináltam egy női accountot, aztán megértettem mi a helyzet. Pffff, olyan pasik vannak, hogy még férfi szemmel is emelem a kalapom előttük. Konkrétan olyan sármos és vonzó külsővel portyáznak, majd olyan anyagi és egzisztenciális háttérrel, hogy ott helyben el is szégyeltem magam. Ez halál komoly! Persze a többség átlag vagy még az sem. Én meg naivan írogatok vagy 50 nőnek, azok meg el sem olvassák, nem hogy reagálnának rá. Itt is beszéltem egy nővel, aki a viszony.hu-n vadászgat. 41 éves, elmondta hogy van neki két fickó, esze ágában sincs váltani róluk. Nem is csodálom. Azt is tudja, hogy ezek a tenyész bikák más nőkhöz is járnak, de úgy vannak vele hogy olyan látványt és élvezetet nyújtanak, amiről nem mondanak le. Ezt is megértem. Gondolom a többi hasonló partner keresőn is ugyanez a helyzet.


Kedves Westprémi barátom, nem tudlak semmi jóval kecsegtetni! :(

2021. dec. 9. 18:21
 8/12 anonim ***** válasza:
37%
2 összejött volna csak az ország másik felén laknak, így felejtős. Mindkettő itt írt rám. De pár levélváltás kivételével más nem történt. A társkeresők is tömve vannak. Pont úgy van ahogy leírtad. Sajnos a valós élet is elég kiábrándító, az már régen elengedtem. Még itt van a legnagyobb esély valamit kifogni.
2021. dec. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Munkahely, bevásárlás, benzinkút.Mindhárom opció működött.
2021. dec. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A házasságodat nem tudod megjavítani? Feldobni?
2022. jan. 1. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!