Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nők! Ti ismerkednétek házas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti ismerkednétek házas férfival?

Figyelt kérdés
29f
2017. júl. 26. 12:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
nem. ha annyira érdeklem, majd keressen meg ha elvált.
2017. júl. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
Esélytelen. Azonnali kiábrándulás nálam, ha kiderül valakiről, hogy úgy csapja nekem a szelet, hogy közben nős/párja van. Gerinctelen, gyáva/kapcsolatfüggő suttyókkal nem kezdek :)
2017. júl. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%

Igen, számos nős férfit ismertem meg a munkahelyemen...ja, hogy társkeresés céljából?


NEM! Nem szorulok a nős férfiakra!

2017. júl. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
Nem, de még olyannal sem aki foglalt. Csúnyán mondva ott van rajta a foglaló: a gyűrű. Persze lesz aki erre igent mond, mert a mai világban sajnos a házasság csak egy papír. Ha ismerkedni akar, akkor úgy tegye, hogy már nem házas.
2017. júl. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
ha az ismerkedes elejen oszinten elmondja, hogy hazas...igy ertettem a kerdest...semmi hazudozas
2017. júl. 26. 12:26
 6/20 anonim ***** válasza:
35%
Persze,csak le kell fektetni a szabályokat.
2017. júl. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%
Nem, mert oka van, hogy miért nem akar/tud elválni, és ebből szeretnék kimaradni bármi is legyen. Így is teli van buktatókkal az ismerkedés, most nem rontom az esélyeimet egy nős férfival :D
2017. júl. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
91%

Azt magasról leszarom, már elnézést, hogy nekem most épp (még) nem hazudik. A feleségének igen, ez pedig mindent elárul a jelleméről, nics erre semmilyen elfogadható kifogás vagy mentség, ugyanis a hűség kizárólag döntés kérdése. Ha nyitott a kapcsolata, az már korrektebb helyzet, de nekem az sem férne bele.

Második voltam.

2017. júl. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
95%

Persze, van pár tök jó haverom, akik házasok voltak, már mikor megsmertem őket.

Vagy te kapcsolati értelemben gondolod? Úgy kizárt, inkább halnék meg egyedül.

2017. júl. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
88%
Tegyuk fel, hogy nem szamit nekem a tisztesseg es nincsenek erkolcsi aggalyaim, egy dolgot nezzunk: megeri-e nekem a kapcsolat? Felesegul fog-e venni, osszekoltozunk-e, lesz-e kozos gyerekunk, meglatogat-e a korhazban, bemutathatom-e a csaladomnak mint a paromat? A valasz nem. Mindenkinek azt kell mondanom egyedulallo vagyok, mert hazas ferfi szeretojenek lenni nem nagy dicsoseg, mellette nem kereshetem a jovendobelimet, az eveim elmennek eredmeny nelkul, allandoan alkalmazkodnom kell a ferfi idobeosztasahoz. A karacsony, husvet, nyaralas mind a masik nonek jut, en erjem be a lopott orakkal. Nem ohajtok masodik lenni.
2017. júl. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!