Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akik házasként leveleznek és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik házasként leveleznek és ismerkednek másokkal azok hűségesek maradnak a párjukhoz?

Figyelt kérdés

Vagy ez csak duma?

Mit gondoltok?


(Kort írjatok.)



2017. máj. 7. 17:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

Ha csak levelezésről van szó és persze nem szexuális témában, - akkor igen hűségesek.

Ez elfogadható.

Ha flörtölnek meg találkozgatnak az már nem! Ott már tuti több van.

N/43.

2017. máj. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
21%

Aki házasságban vagy sima párkapcsolatában ezt csinálja az elmehet a búsba. Én is be tudom jópofiskodni magam elég sok bugyiba, nem nagy kunszt. De ha már az a megoldás, hogy monogám akkor jópofizzon már másokkal. Legyen elég a családja, a baráti köre esetleg a kolegák, ha vannak.

30/f

2017. máj. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

De ha már az az elgondolás, hogy monogám, ne jópofizzon már másokkal.* bocs több verzión is gondolkodtam :D

30/f

2017. máj. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%

# " Bírom" az ilyen földhözragadt gondolkodásmódot...(2)

-Itt rengeteg házas pasi vadászik jobb húsra' mint ami otthon van.-Azzal ugye nincs gondod?

Aki meg "jópofizik" -beszélget mert ráírtak az meg menjen a búsba?


Ha valaki foglalt akkor csak a párjával társaloghat? -Tiszta középkor komolyan mondom.

Soha nem udvaroltatok magamnak az életben sem de ha kérdeznek válaszolok ha úgy gondolom.

Ja és a párom ezt tudja és neki is meg van engedve- mert nem az az elmaradott sárban tocsogó féltékenykedő gondolkodásunk van mint egyeseknek.


Kérdező! Igen hűségesek vagyunk.

2017. máj. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A hűség döntés kérdése. Ha minden rendben a kapcsolatban, és csak barátokat keres, akkor nincs ok a féltékenységre.
2017. máj. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Pont,hogy erősíti is a kötödést.
2017. máj. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Legyen elég a családja, a baráti köre esetleg a kolegák, ha vannak."

Olvasd már végig a kommenteket, mielőtt minősítgetsz te szerencsétlen.

Amúgy a férfiakra is vonatkozik, hogy nem kell ennyi ember mellett plusszba jópofizni.

30/f

2017. máj. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

# 7. Attól,hogy egyeseknek nincs senkije -még másoknak lehet sok mindenkije'-barátja ,kolléga,házastárs sőt jópofizó" levelező partnere is.

- Attól,hogy te azt mondod "legyen elég" -még nem fog senki a szégyrntől a Dunába ugrani! -mert kb semmi közöd hozzá!

Ha a párom zavarná nem "jopofiznék".


Azthiszem nem én vagyok szerencsétlen...

2017. máj. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Kérlek titeket ne bántsátok meg egymást.Mindenkinek van szabad véleménye.

Köszönöm.


Azon az állásponton vagyok én is ,hogy nem gond ha valaki csak társalog, -a kaland keresés már más tészta....


36/F

2017. máj. 7. 19:32
 10/12 anonim ***** válasza:

Van egy párom, családom, 6 közeli barátom és vagy 70 ember ismerős/munkatárs akikel ritkábban beszélünk. Nagyjából a barátnőm is így van eleresztve, az elég sok ember. Benne vagyunk egymás baráti ismerősi körében is. Ha emellé még negédeskednék más csajokkal ő meg hapsikkal az azért már nem értem miért lenne oké. Itt nem arról beszélek, hogy munkahelyváltás agy költözés és akkor dumálgatunk az új kolegával/szomszéddal hanem, hogy keresgélünk a neten. Hát ennyi ember mellet nem tudom, mi másért keresgélnék én a neten új embereket, hogy simogassuk egymás egóját vagy összejárkáljunk egy kis entyempentyemre. Márpedig a kérdés ilyen jellegű. :)

30/f

2017. máj. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!