Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Felesegem “nem enged el”?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felesegem “nem enged el”?

Figyelt kérdés

Na nem sorozni a haverokkal vagy sportolni, ezekrol nem is almodok, nemhogy rendszeresen nem hanem SOHA.

Beteg idos apàmat kellene elkisernem orvoshoz, 4-5 ora tavollet az unnepek kozott.

Nincsenek èpp elmèvel felfoghatò èrvek mogotte azon kivul hogy o mar kitalalta h mikor mit kellene csinalni…


2021. dec. 18. 08:24
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
96%

Megfogod magad, elviszed apukádat az orvoshoz. Utána meg beülsz meginni egy sört a haverokkal.

Nem is kérnék engedélyt arra hogy orvoshoz vigyek egy rokonom.

2021. dec. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%

Valszeg mindig is ilyen volt.

Nem elkéredzkedni kell hanem tenykent leszogezni. Ma 3-4 itt meg itt vagyok.pont.

2021. dec. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
87%
Micsoda nő!
2021. dec. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%

1. Felnőtt ember vagy, nem "elengednek", hanem szólsz, hogy dolgod van, elintézed, aztán jössz.

2. Felelősséggel tartozol a tetteid után, gondolom nem úgy írtad alá a házassági szerződést, hogy valaki pisztolyt nyomott a halántekodhoz. A jól működő kapcsolatért tenni kell minden nap, kommunikálni, jó irányba terelni. Ha valami elromlik megjavítani. Ha nagyon nem megy, és csak megkeserítitek egymás életét, akkor szakítani, bár legyen ez a végső megoldás, először a kommunikáció, és a közös megoldásra való törekvés.

3. Ha ilyen szintű a dolog, elkíséred apádat, aztán ha vitát generálna belőle, a sarkadra állsz, és megmondod, hogy (racionálisan működve) segíteni a beteg családtagjainkon az nem vitatéma, jóerzésű embereknél ez alap.

Bár sejtem nálatok nem csak ennyi a gond...

2021. dec. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%

Ne légy már papucs és csicska.

Mi az hogy nem enged , csak azért is elmennék mindenhová de főleg sörözni és aztán ugathatna.

2021. dec. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem apád megérdemel ennyit, ha már felnevelt(gondolom). Legyél határozott a hárpiával szemben.
2021. dec. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
ő nem vinné el az anyját, ha kellene?
2021. dec. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
88%
Soha nem tiltanék meg semmit a férjemnek. Felnőtt ember. Egyszer jeleztem, hogy nem tetszik, ha elmegy, de akkor se mondtam, hogy ne menjen, csak közöltem vele, hogy ez nekem nem esik jól (az ex egyik rokonának a temetése...).
2021. dec. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
36%
Gyakorizni enged? Érdekes. Reggeli kamu kérdés.
2021. dec. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
Epp ez a baj h a sarkamra alltam es kijelto mondatban kozoltem.
2021. dec. 18. 08:52
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!