Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem enged motorozni a felesége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem enged motorozni a feleségem. Hogyan beszéljem ezt meg vele?

Figyelt kérdés

Amióta az eszemet tudom érdekelnek a motorok és kamasz korom óta motorozom. Egyszer pár éve volt egy komoly balesetem, már jól vagyok. Amikor meggyógyultam szerettem volna újra motorozni de a feleségem folyton lebeszélt róla én meg hallgattam rá és most jutottam oda, hogy nem bírom tovább motor nélkül és vennék egyet. Próbáltam óvatosan elmondani neki, hogy mire gondoltam és ahelyett, hogy normálisan megbeszéltük volna nagyon kiakadt. Tényleg venni szeretnék csak a pénz miatt jó lenne ezt megbeszélni normálisan. Közös kasszán vagyunk. Előre látom, hogy a következő próbálkozásnál mi lesz. Hogy lehetne elkerülni a nagyobb veszekedéseket?

26/F



2013. júl. 24. 23:37
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
65%
Hát mi a fő oka annak, hogy nem enged?
2013. júl. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
29%
Miért, pisztolyt tart a fejedhez? Ne feledd hogy a férfi te vagy a háznál, tudom hogy kiakadhat meg meg kell beszélni, de azért légy határozottabb és ne hagyd hogy befolyásoljon a döntésekbe.
2013. júl. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
61%
Ne azon járjon az eszed, hogy hogyan lehetne a veszekedést elkerülni! Hanem azon, hogy dűlőre jussatok úgy, hogy mindkettőtöknek megfelelő legyen. Beszélj vele, hogy mi az oka annak, hogy nem engedi. Nyilván félt téged, próbáld megnyugtatni, kérdezd meg, hogy volt e valami rossz tapasztalata ezzel kapcsolatban. Beszéljétek meg, ezért vagytok emberek!
2013. júl. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
74%
Első válaszoló: ami miatt a mentősök -csúnya, de igaz- csak "vesedonorok"-ként hivatkoznak a motorosokra. Motorral sokkal nagyobb százalékban véggzetesek a balesetek, mindjárt linkelek egy statisztikát.
2013. júl. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
61%

Nekem is volt egy nagy autóbalesetem, igaz nem én voltam a hibás, de sokáig a férjem nagyon ellenezte, hogy vezessek. Sokat kellett a lelkére beszélnem, de a végén engedett, mert látta, hogy nagyon hiányzik a vezetés.

Mond el neki, hogy az utcán is a fejedre eshet egy tégla, Benne van a pakliban, és hogy ez neked a vágyad, ha őszintén megbeszélitek, nem lehet ebből baj.Mindenkinek van egy vágya, hobbija, és ha telik rá, akkr nem szabad annak gátat szabni :)

2013. júl. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
65%

"Mond el neki, hogy az utcán is a fejedre eshet egy tégla"


De épp erről szól minden! A százalékokról! Vajon miben halnak meg többen, motorbalesetben vagy téglabalesetben?

2013. júl. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
80%
"Hogy lehetne elkerülni a nagyobb veszekedéseket? " Most komolyan ez érdekel legjobban, ahelyett, hogy mondjuk megkérdeznéd, miért nem engedi, mitől félt? Az az érzésem, hogy te mindent kiakadásnak veszel és nem tudjátok emiatt normálisan megbeszélni a dolgot. Ha volt már baleseted teljesen normális, hogy félt téged.
2013. júl. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
56%
Bár szerintem ez természetes szelekció. Aki idióta és motorozni akar, az tegye meg, de akkor ne legyen olyan önző, hogy családot vállal. Marjon el maga mellől mindenkit, és fel is fordulhat.
2013. júl. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha volt már egy baleseted, még jó, hogy félt téged! Te valószínűleg ezt titulálod kiakadásnak, és ezért nem tudjátok normálisan megbeszélni.
2013. júl. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
41%
8: :))))
2013. júl. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!