Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 30-40 feletti férfiak! Ti a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-40 feletti férfiak! Ti a korotokbeli feleségetekre vagy egy 18-20 éves fiatal csajra izgultok jobban?

Figyelt kérdés
Lecserélnéd egy fiatal csajra a feleséged?

2022. jan. 4. 16:16
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
85%
A 30 körülieknek fiatal csaj a felesège...
2022. jan. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Tegyük fel hogy fiatalon összejöttek és most egyidősek:D
2022. jan. 4. 16:19
 3/28 anonim ***** válasza:
66%

Ez azért furcsa kérdés, mert egyszer a 18-20 is 30-40 lesz.


Tegyük fel, egy 30 éves pasi feleségül vesz egy 20 éves csaj. Mi lesz tíz év múlva? Lecseréli egy másik 20 évesre?


Szóval azt mondom, a fiatalos nőket kedvelem, akik még 30 felett is bájosak.

2022. jan. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
A mostról van szó, nem a 10 év múlváról .
2022. jan. 4. 16:27
 5/28 anonim ***** válasza:
23%
Nem vagyok nős.
2022. jan. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
81%
Elég szomorú, hogy sokaknak csak ennyi a házasság, hogy csöcs meg pina, aztán a többi tökmindegy. Nem is emberként tekintenek a feleségükre, csak egy lecserélhető kellékként. Nem értem az ilyenek minek házasodnak egyáltalán. Csak magukat is bekorlátozzák az össze-vissza dugásban.
2022. jan. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
92%

Lecserélni soha, másért nem hagyok ott senkit, mert arra lehetőséget is kellene adni a kapcsolat alatt, ahhoz meg gerinc nem kellene... Remélem, érted, mit akarok mondani. Egy embert, ha vele nyűg lenni tartósan, otthagyni kell, az egy racionális döntés. Ha meg másért lépsz le, szinte biztos, hogy hülyeséget csinálsz, csak még nem tudod.


De egyébként nem a fiatalok vonzanak, hanem a hasonlók. Mivel nem vagyok fiatal, ők már nem hasonlók hozzám. Olyan, mintha faragott bútort vennék a minimalista otthonomba. Szép-szép, de abban a környezetben ronda. Bocs

2022. jan. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
98%

6


Szerintem azért nem ez az átlagos, csak a kérdező szeretné azt hinni, ezzel nyugtatja magát, kitudja miért.

2022. jan. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
98%
35 éves vagyok, a feleségem 30 és engedelmeddel, ő fiatal.
2022. jan. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
98%

Belegondoltam, milyen voltam 18-20 évesen és milyenek voltak a lány évfolyamtársaim, barátaim.


Elhiszed, hogy örülök, hogy már nem abban élek?



Akkor azt is elhiszed, hogy nem akarok onnan egy kiscsajt?

2022. jan. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!