Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatal fiúk/férfiak, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal fiúk/férfiak, akik hosszú ideje tartó párkapcsolatban éltek! Még mindig ugyanúgy kívánjátok a párotokat/feleségeteket?

Figyelt kérdés
Nem lankadt az érdeklődés az évek alatt? Elsősorben a 20-30 közöttiek válasza érdekel, de persze 30 felettiek válaszát is szívesen várom.

2021. jan. 19. 15:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Nem. ugyanúgy kívánom a párom 5 év után is. Ez a normális
2021. jan. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
34%
De elég gyorsan uncsi lesz. Ezért cserélem gyakran a partnereimet.
2021. jan. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
De valamennyire lankadt így 8 év után. De szetencsére van szex csak sztem ritkábban. 35. F.
2021. jan. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

az a fajta érzés, ami az első hónapokban volt, hogy minden teljesen újszerű és izgalmas, nyilván nem jön vissza. azóta nagyjából állandó szintre állt be, egy egész kicsit lankad talán. de azért sok jó dolgot meg lehet élni, ha tesztek a változatosságért.

ja és ne indulj ki abból, hogy ez a normális meg az a normális. sokfélék vagyunk, az ember egy nagyon bonyolult idegrendszerű állatfaj, ismerd ki, hogy a te esetben mi számít normális működésnek és mi nem.

2021. jan. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
Akkor jöjjön egy 30 feletti válasz. 28 éves kapcsolat és már egyáltalán nem kívánom. 47F
2021. jan. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%

Soha nem lankad/t le

Sot inkabb egesznap all

23/F

(4 éves kapcsolat)

2021. jan. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%

Két oldalú minden érem... ahol tesznek a kapcsolatért nap, mint nap, biz' a szexnek is megadják a módját, cselekednek hogy ne egy fásult, "szombat délutáni kötelező rutinszex havonta 2x" legyen, figyelnek saját magukra is, nem kényelmesedben bele a kapcsolatba, jól kijönnek egymással stb. stb. stb. - egyszóval időt és fáradságot nem kímélve tesznek azért hogy fennmaradjon a láng... Na ott nem csökken a libidó a párjuk iránt.

Ahol meg "mikor jössz már ki a fürdőből te szerencsétlen" csak viták, veszekedés, a másik figyelembe nem vétele, igénytelen valaki a külsejére, belekényelmesedik - na ott azt kívánod mikor jöhetsz már el otthonról nem pedig a szexet "életed párjával".

2021. jan. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%

Én személy jóval kevésbé kívánom már a szexet a csajommal, mint az elején. 3 éve vagyunk együtt.

Amit a 7es írt.. hát nem tudom, az a láng, aminek küzdeni a fennmaradásáért, már nem az igazi, nem ösztönös.

Én személy úgy vagyok vele, hogy épp eleget küzdök az életem más területein, ilyen téren küzdeni már nincs kedvem.


38/F

2021. jan. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%

#8-as bocs, de némi fásultságot érzek a szavaid mögött. Ha így gondolod - és a párod is - akkor nem lesz újabb három évetek. Már most elkezdett kihűlni a kapcsolatotok.

Egy kapcsolat olyan mint a gyümölcsöskert. Ha ápolod, gondozod, teszel érte akkor jókat lakmározhatsz belőle. Ha csak kivenni akarsz mindig belőle, beletenni semmit, csak szüretelni, gondozni nem akkor ne csodálkozz rajta ha egy idő múlva kukacos lesz az alma, vagy éppen meg sem terem.

2021. jan. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%

"#8-as bocs, de némi fásultságot érzek a szavaid mögött. Ha így gondolod - és a párod is - akkor nem lesz újabb három évetek. Már most elkezdett kihűlni a kapcsolatotok."


Nem véletlen, mert fásult is vagyok, legalábbis ilyen téren.

De, mint mondtam, nekem nincs energiám, időm, és főleg kedvem egy kapcsolatért "dolgozni".

Eleget dolgozok így is. Nem akarok a magánéletemben "dolgozni".


Egyébként épp ezért nem hiszek a nagyon hosszú kapcsolatokban.

Egy olyan hajó, amibe szivárog a víz, és csak úgy lehet a felszínen tartani, hogy vég nélkül csak hordod ki belőle a vizet, semmit se ér, és felesleges is a beleölt munka.

2021. jan. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!