Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez férfi tulajdonság? Törődjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez férfi tulajdonság? Törődjek bele?

Figyelt kérdés

Férjem semmiért nem vállal felelősséget. Pl. Szólok neki hogy légyszíves holnap hívd fel a bankot. Nem hívta fel. Másnap megkerdezem, erre ő : jó, elfelejtettem, te is elfelejtetted. Mondom én nem felejtettem el... Neked kellett volna felhívni. Akkor én miért nem szóltam neki nap közben is hogy ő felhivja?

Ahelyett hogy azt mondaná, bocs, holnap felhívom. Nem, tolja át a felelősséget rám hogy ő azért nem hívta mert én nem szóltam nap közben...

Mindenre nekem kell figyelni, nekem kell minden hivatalos ügyet intézni, gyerekeknek óvoda, befizetes, bank, minden.


2022. febr. 11. 08:56
1 2
 1/15 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
34%

Nem, egy lusta, felelőtlen trehány disznó, de tudod, "madarat tolláról..."

"És mindenki olyat szakít..."

Van még egy pár közmondás a zsebemben :D

2022. febr. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%

Azért ilyen nagyon sok pasi, mert sok nő "beletörődik". Ha nem értelmi fogyatékos, akkor ilyen alapvető dolgokat simán meg kell csinálnia. De tudja, hogy ha eleget hisztizik, akkor előbb utóbb megunod és megcsinálod helyette. Egy idő után meg már nem is szólsz neki semmiért, hanem szép csöndben megszakadsz, mint egy jó asszony.

Rengeteg az óriáscsecsemő pasi és ezért nagyrészt az őket kiszolgáló nők a hibásak.

2022. febr. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
A férjed baromira elkényelmesedett, mert tudja, hogy te megcsinálod helyette. Nem minden férfi ilyen. Azok a férfiak akik egyedül élnek, nem várhatnak arra, hogy majd valaki elintézi helyettük a hivatalos ügyeket. Minél több mindent magadra vállalsz, ő annál több dolgot fog rád tolni. Az ilyen emberek akkor szoktak a fejükhöz kapni, ha pl. kórházba kerül a társuk vagy elhagyják őket. Akkor tudatosul bennük, hogy mennyi mindent kell elintézni egy család életében.
2022. febr. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%
Nem. Valószínűleg el kényelmesítetted.
2022. febr. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%

Az, hogy másra keni a felelősséget, az nem férfi tulajdonság. Pont attól férfi a férfi, hogy vállalja a felelősséget azért, amit csinált. Amit hibázott vagy elfelejtett, azért is.

Viszont abban van valami, hogy az "észben tartandó", határidős dolgokat általában a nők szokták jobban figyelni. Ugye mennyire tipikus, hogy a FÉRFI főnöknek van egy lelkiismeretes titkárNŐje, aki mindennel képben van, mindenre időben figyelmezteti a főnököt, aki lót-fut, intézkedik, stratégiát alkot, és ha nem lenne a titkárnője, minden határidőt elfelejtene. :-)

De "szakágtól" is függ. Pl. nálunk csak nekem (férj) van jogosítványom, csak én használom az autót, ebből következően minden javítást, gumicserét, tankolást, műszakiztatást én intézek. És azokat számon is tartom rendesen. De az óvodai befizetést lehet, hogy én is elfelejteném, mert az óvodával kapcsolatos dolgokat a feleségem szokta intézni.

2022. febr. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
53%
Az en ferjem is ilyen volt. Minden munkat ram tolt igy vagy ugy. Legtobbszor ugy hogy nem csinalta meg, direkt programot szervezett maganak, vagy direkt trehanyul csinalta meg hogy tobbe ne kerd meg ot soha es meg millio trukkje volt. Amikor mar en sem csinaltam, rohadt a haz, nem voltak elintezve az ugyek, nekiallt megcsinalni majd elkezdett engem ekezni "egy gyerekkel elek egyutt, semmit nem lehet rad bizni, lusta vagy".el is valtunk es meg mindig azt hiszi miattam. Pedig miatta. Az ilyen ember nem valtozik. Cseledet akar maganak es ha nem leszel az, akkor dob es keres masikat. Ebbol nincs kiut, az ilyet nem lehet ranevelni semmire.
2022. febr. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
11%

Ennyi hiszti, meg pattogás helyett akár szólhattál volna neki.

De gyanítom nálatok is már csak a sárdobálás megy....

"Ez férfi tulajdonság?..."

Mondjuk rólad is sokat elmond ez.

2022. febr. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%

"Ennyi hiszti, meg pattogás helyett akár szólhattál volna neki."


Szólt. Hányszor kellett volna még? Az ilyen emberek a munkahelyükön is elvárják, hogy a főnök óránként könyörögjön nekik, hogy végezzék el a feladatokat? Vagy csak otthon lesz hirtelen szelektív a memória?

2022. febr. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
20%
Csatlakozom 5-öshöz, a hibáztatás nem kéne jellemző legyen egy férfira, de a dolgok észbentartása nem az erősségünk szerintem sem. Tapasztalataim alapján ebben a nők sokkal jobbak. A problémát úgy oldom meg, hogy mindenről emlékeztetőt írok a telefonomba, javasold te is a férjednek. /F
2022. febr. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 nemaRendőrség ***** válasza:
0%

Kérdezni tudni kell!

Nézzük a lehetőségeket:


Mit mondott a bank?

Ha elérte akkor normális kérdés, ha nem akkor felhányás.


Sikerült felhívni a bankot?

Támadod, lenézed, a férfi ezt úgy éli meg, hogy szerinted számára kihívás egy telefon.


Sikerült elérni a bankot?

Ez már egyből jobb, nem rajta múlt a dolog, nem támadod.

2022. febr. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!