Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen tulajdonsággal bírjon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tulajdonsággal bírjon az a nő, akivel hajlandó családot alapítani egy férfi?

Figyelt kérdés
energikus, szókimondó, merész, határozott stb? én nem értem miért futnak zátonyra a kapcsolataim

2020. jún. 16. 22:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én pont az ellenkezője vagyok. Szerényebb, kedves, alkalmazkodó, bár aktívan sportolok, tehát energikus vagyok. Velem általában mindenki komolyan tervezett.
2020. jún. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
Strapabíró (emiatt alkalmazkodásra is képes), átlagosan tehetős családból való, tudatosan kedves. Az ösztönösen kedves általában nem jó nekik, mert gyengének tartják.
2020. jún. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%

Ha szerelmes beléd szinte bármilyen lehetsz. Most fel lehetne sorolni ezer dolgot, jó tulajdonságot, de nem (csak) ezen múlik.

A szépség elég jó érv.

2020. jún. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

Epp benne egy kozel sem nagyszeru kapcsolatban es letudva par hasonlot: akkor kell egy ferfinak az adott no ha minden hazimunkat megcsinal, sose panaszkodik, a ferfi az isten anyaskodik felette, foz neki, jo az agyban ...ja es csak akkor akar o is szexelni, ha a ferfi akar..hagyja kocamazni a haverokkal, a gyerekneveles terheit es felelosseget nem rakja ra es agyon dicseri es sose kritizalja. Ha ilyen leszel egybol fwlwsegul is vesznek, megtartanak evekre (persze mellette esetleg legyel jo humoru, ne tul buta es akkor talan kesobb csalnak meg vagy neznek at rajtad).

Olyan pasit valassz, aki onallo es aki tiszteli a noket (keves ilyen van nem csodalom ha sokak rossz kapcsolatban elnek).

2020. jún. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a hasznos válaszokat! én is pont olyan vagyok mint az első, hosszú kapcsolataim is voltak, mégsem kellettem. és már 35 vagyok :(
2020. jún. 17. 07:08
 6/11 anonim ***** válasza:
Értelmes, elviselhető, őszinte.
2020. jún. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

"minden hazimunkat megcsinal, sose panaszkodik, a ferfi az isten anyaskodik felette, foz neki, jo az agyban ...ja es csak akkor akar o is szexelni, ha a ferfi akar."

Ez inkább hetven éve volt elvárás. Én ma azt látom, hogy teljesen a kinézettől függ, hogy hogy viselkedik veled a másik nem. Ha nagyon szép nő vagy a férfiak gondolkodás nélkül eldobnak csapot - papot, ők győzködnek az elköteleződéssel, gyerekkel mert meg akarnak szerezni maguknak. És a benső tulajdonságok sem érdekesek ilyenkor, majd később derül ki, hogy egyáltalán nem is egymáshoz valók.

Más kérdés, hogy pont a gyerekszületés után kezdenek a férfiak mások felé orientálódni. (Hiszen a fő evolúciós program teljesítve lett.)

A startisztika szerint azok a legsikeresebb házasságok ahop egy hosszú barátság előzte meg a kapcsolatot, hiszen hasonló értékek vezérelték őket, leplezetlenül megismerték egymás hibáit, gyengeségeit nem vette el az eszüket a külső máz, hanem fokozatosan lettek egymás részei.

2020. jún. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#4, #7, szerintem viszont ma MINDEN elvárás, ezért is nehéz... Régen senki nem várta el, hogy úgy legyél remek háziasszony, gondoskodó családanya, hogy mellette egy top külsőt is fel tudj mutatni. Ma már igen. És ez még mindig nem elég, a munka világában is tedd oda magad, megbecsültebb pozícióban (tehát ne takarítónő pl.), lehetőleg ne aprópénzért dolgozz. Egyébként pedig legyél szellemileg is partner; tájékozott, olvasott, művelt, ne csak a mindennapi intéznivalókról lehessen beszélgetni veled. Nyilván szexben is legyél ott, ahogy #4 említi. Egy fenékkel legalább 4-5 lovat kellene megülni...
2020. jún. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
36%

Például azzal, hogy nem a családalapítás miatt keres párt és nem arról szól minden, hogy jajj babukázzunk. A francnak se kéne olyan akivel nem lehet élvezni az életet.

De egyébként ne legyél gyenge kis virágszál. Ez csak semmirevaló, önbizalomhiányos pasiknak fog tetszeni. Az alárendelt kis házitünkdérke a legszarabb anya példa. A nulla önbecsüléssel rendelkező óriáscsecsemő pasi akire főzni-mosni kell meg a legszarabb apakép.

2020. jún. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
11%
Inkább te vagy semmirevaló, utolsó, de mivel sok van belőled, figyelembe kell venni az ilyeneket. Azonkívül hogy erősködsz értesz is valamihez?(Gondolom nem, az ilyenek nem szoktak)
2020. jún. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!