Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek?Mi lenne a helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek?Mi lenne a helyes megoldás?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Tudom elfogtok itelni ezert nagyon de muszaly kimondjam magamból.Miota terhes lettem a nemi eletunk a beka segge alatt van,a 9 hónap alatt nem nyult hozzam,utanna remenykedtem h ez valtozik,8 honapos a babánk es 3 hetente 1x van csak,ha van, nemi eletunk..mar a 9 honap várandósság alatt rajta kaptam h massal irt,volt egy doboz ovszer bontatlan amibol 2 db eltunt csak ugy,most mult heten lattam hogy massal beszelt hogy benne lenne egy 3asban a csaj s annak ferjevel...megjegyzem hogy 22 kilot fogytam szules utan,es meg fogynek,egy 10essel vekonyabb vagyok mint szules elott voltam,jarok kozmetikushoz,kormoshoz,apolom magam.es a kornyezetemtol csak pozitiv visza jelzeseket kapok:,,szebb vagy mint valaha,jot tett az anyasag,bombanő vagy...stb-magamert teszem elsosorban de az h o neki ez semmit se jelent csak vergődésnek lassa,nem.buj hozzam nehezen erint.En vagyok aki kezdemenyez orokke,es ez az utolso uzenet valtas utan...nem tudom...ram irt a napokban egy 2 evvel fiatalabb srac akinek,tudom nem kellett volna de elsirtam magam,felajanlotta hogy lesz a szeretőm mert regota ram vagyik,nekem is jo lenne neha.Hat nem tudom hogy mit tegyek,idot kertem,a vonzalom kolcsonos szexualisan,fokepp hogy 3 hetente se az en kielegitesem a cel...meg is vagyok bantva rendesen de mikor a tukorbe nezek gyulolom magam ezert h akarcsak eszembe is jutna egy ilyen marhasag es h mi lett belolem...mit tegyek ezzel az egesz helyzettel?tanacstalan vagyok...valyon helyre tudnam hozni a hazassagom?Koszonom hogy elolvastad
2022. márc. 3. 05:34
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Én 25 férjem 30
2022. márc. 3. 05:42
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Hogyha nektek így jó a kapcsolat, hogy mindketten másokkal szexeltek, ezt leszámítva minden rendben van köztetek és boldogok vagytok, akkor miért ne? Sokan élnek nyitott házasságban, a jó kapcsolat titka viszont a kommunikáció.
2022. márc. 3. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon nem lesz így jó. Leülsz a férjeddel, megmondod neki, hogy mit érzel, és hogy változtassatok, különben szét fogtok menni. Itt már látni fogod a reakcióját. Ha nem izgatja a dolog, akkor ennek a kapcsolatnak lőttek.
2022. márc. 3. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
En orokke megkerdeztem es mindig letagadja,rosszul hazudik...a mostanira azt mondta h:na jo ennyi volt,tenyleg befejeztem
2022. márc. 3. 06:15
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
Hagyod magad lerázni, ennél legyél sokkal határozottabb, mert most hülyének vagy nézve, és ne legyen igazam, de csak rosszabb lesz.
2022. márc. 3. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
:(
2022. márc. 3. 06:26
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén: miért nem válsz el? Teljesen nyilvánvaló, hogy a férjed csak anyát lát benned, nőként megszűntél létezni számára.

Mi értelme annak, ha szeretőt tartasz? Két pelenkázás közt egy lopott ötperces numera. Ez legfeljebb páros maszturbálás. De szerelmet és összebújást, meghitt pillanatokat nem fogsz kapni.

Most azt hiszed, hogy összejártok szexelni, jól bosszútállsz a férjeden, kielégülsz, és megkapod, ami hiányzik. Aztán egy hónap múlva itt fogsz vinnyogni, hogy fülig szerelmes vagy, de a srác nem vállalna fel gyerekkel, mindenestül, te meg nem tudsz válni, és minden este sírva alszol el.

2022. márc. 3. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ennek semmi értelme nincs. Ettől még az is milliószor jobb, ha egyedül van az ember. Kefélni szabadon meg sokkal jobb érzés, mint bezárva egy fos tengerbe.
2022. márc. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Koszonom 7es,igazad van
2022. márc. 3. 07:28
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Minek vagytok együtt ha mindenki félredug?
2022. márc. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!