Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek?Mi lenne a helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek?Mi lenne a helyes megoldás?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Tudom elfogtok itelni ezert nagyon de muszaly kimondjam magamból.Miota terhes lettem a nemi eletunk a beka segge alatt van,a 9 hónap alatt nem nyult hozzam,utanna remenykedtem h ez valtozik,8 honapos a babánk es 3 hetente 1x van csak,ha van, nemi eletunk..mar a 9 honap várandósság alatt rajta kaptam h massal irt,volt egy doboz ovszer bontatlan amibol 2 db eltunt csak ugy,most mult heten lattam hogy massal beszelt hogy benne lenne egy 3asban a csaj s annak ferjevel...megjegyzem hogy 22 kilot fogytam szules utan,es meg fogynek,egy 10essel vekonyabb vagyok mint szules elott voltam,jarok kozmetikushoz,kormoshoz,apolom magam.es a kornyezetemtol csak pozitiv visza jelzeseket kapok:,,szebb vagy mint valaha,jot tett az anyasag,bombanő vagy...stb-magamert teszem elsosorban de az h o neki ez semmit se jelent csak vergődésnek lassa,nem.buj hozzam nehezen erint.En vagyok aki kezdemenyez orokke,es ez az utolso uzenet valtas utan...nem tudom...ram irt a napokban egy 2 evvel fiatalabb srac akinek,tudom nem kellett volna de elsirtam magam,felajanlotta hogy lesz a szeretőm mert regota ram vagyik,nekem is jo lenne neha.Hat nem tudom hogy mit tegyek,idot kertem,a vonzalom kolcsonos szexualisan,fokepp hogy 3 hetente se az en kielegitesem a cel...meg is vagyok bantva rendesen de mikor a tukorbe nezek gyulolom magam ezert h akarcsak eszembe is jutna egy ilyen marhasag es h mi lett belolem...mit tegyek ezzel az egesz helyzettel?tanacstalan vagyok...valyon helyre tudnam hozni a hazassagom?Koszonom hogy elolvastad
2022. márc. 3. 05:34
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
En meg nem dugtam felre es emiatt kuzdok magammal...marmint az etikai es maga a testi vagy kozott
2022. márc. 3. 07:34
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
De félre fogsz..
2022. márc. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Le kell ülni a férjeddel, megmondai, hogy tudsz a dolgairól és szépen benyújtani a válást.
2022. márc. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
... és ismét egy szerencsétlen kisgyerek, akinek két sz.rkupac mellett, erkölcsi fertőben kell felnőnie...
2022. márc. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Igazatok van,ezt nem tehetem es nem is fogom...a bosszu es a szextelenseg nem ok h ennyire lesulyedjek,leulok vele es megbeszelem!Nagyon szepen koszonom a valaszokat!
2022. márc. 3. 14:17
 16/16 anonim ***** válasza:
En szexelnek a masikkal!
2022. márc. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!