Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tiis végül azzal az férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tiis végül azzal az férfival házasodtatok össze aki először nem jött be nem is ilyen volt az esetetek csak később lett az?

Figyelt kérdés
2022. márc. 5. 08:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Nem
2022. márc. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%

Nem.

Nekem tetszett a párom. Nem volt az a fojtogató szerelem, ami mellett az ember enni és dolgozni sem tud normálisan, annyira álomvilágban él, de baromi szimpatikus volt, jól nézett ki első látásra is és imádtam a beszélgetéseinket az első pillanattól. Ujjongtam magamban, hogy mennyire hasonlóan gondolkodik, mennyire egy kerékre jár az agyunk, mennyire megértjük egymást. Nem a külseje volt a domináns ebben az egészben annak ellenére, hogy tetszett, de egészen lenyűgöző volt az élmény, hogy kérnem sem kellett arra, hogy tegyen vagy ne tegyen dolgokat, amiket az exeim mellett kínkeservesen elfogadtam némi szeretetért cserébe. Itt végre nem volt kompromisszum, nem volt "a férfiak ilyenek, ez van".

2022. márc. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudnek hozzamenni ahhoz, aki nem jon be. Hovatovabb, parkapcsolatban sem lennek olyannal, igy el sem jutnank a hazassagig.
2022. márc. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%

Nem. Az első pillanattól kezdve bejött.

Nálam sosem volt olyan, hogy "menet közben" tetszett meg valaki. Ha nem jött be egyből, akkor abból kapcsolat sem lett, nemhogy házasság.

2022. márc. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Igen. Ő elégé szoknyapecér típus volt, plusz tininek nézett ki. Jó 10 év barátság után alakult ki a szerelem közöttünk.
2022. márc. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
33%

"Tiis" - ez így úgy hangzik, mint valami keresztnév valamelyik szkifisorozatból. Tiis Mahjong a híres koréliai mesterlövész, vagy íme itt áll önök előtt a betazoid nagykövet Tiis F'hara.


Esetleg Gomez mester épp elnyújtva mondja, hogy "Tiis! Ez franciiiiia!"


Space közlegény kéri felvételét a "ti és az is" egységek közé.

2022. márc. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%
Nincs lo alapon
2022. márc. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%
Igen.
2022. márc. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem. Sosem tudnám összekötni az életem olyannal aki csak " nincs ló, jó a szamár is" kategória lehetne számomra.

Azért sem mert ebből csak hátrányom származna, ( egy erőltetett kapcsolatban sose lennék boldog), és azért sem mert nem akarok egy másik embert megalázó helyzetbe hozni ha nem ártott nekem.

24 évesen ismertem meg a férjem neten, màr így is nagyon megkedveltük egymást, bő 2 hét ismerkedés után találkoztunk is és azonnal működött a kémia, nagy volt a vonzalom kettőnk közt, kezdetektől fogva. Most már 12 éve vagyunk együtt.:)

Soha nem jöttem össze olyannal aki nem tetszett, ennek semmi értelmét nem láttam.

Amíg nem akadt olyan aki irányába vonzalmat éreztem, inkább maradtam szingli.

2022. márc. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Részben. Bejönni bejött, szóval a kémia és az igények összeálltak, de már az első randin kiderült, hogy mindketten elég erős, domináns személyiségek vagyunk, könnyen eljutunk egy temában, amiben nem értünk egyet a heves vitáig és ez nem feltétlenül arra utalt, hogy ez működőképes lehet. Végül az lett, megtanultuk kezelni. Még mindig van, hogy rászaladunk egy-egy parttalan vitára, de már helyén tudjuk kezelni.
2022. márc. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!