Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tiis végül azzal az férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tiis végül azzal az férfival házasodtatok össze aki először nem jött be nem is ilyen volt az esetetek csak később lett az?

Figyelt kérdés
2022. márc. 5. 08:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt kifejezetten az esetem külsőre, viszont volt köztünk szexuális és lelki szikra is. Az idő elteltével egyre jobban bejott külsőre is (előtte is tetszett, csak nem volt olyan "wooow").


Egyáltalán nem a "nincs ló jo a szamar" alapon valasztottam. Mindig is volt/van/lenne valasztasom. Egyszerűen csak vele akartam lenni. Egyutt akartunk lenni.

2022. márc. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nálam ugyanaz mint a 2. válaszolónál szinte.

Először is tetszett, vonzónak találtam, de az igazi döbbenet a belső értékek voltak. Minden olyan természetes volt vele. Szuper biztonságban éreztem és érzem azóta is magam mellette.

Nálunk a körülmények miatt ütött be lassan a rózsaszín ködös szerelem a részemről, de már az elején tudtam hogy kell nekem.

2022. márc. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!