Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férfiak manapság akarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak manapság akarnak gyereket?

Figyelt kérdés
Kedves ti és férfi ismerőseitek, akarnak e gyermeket belátható időn belül?

#gyerekvállalás #akarsz gyerek #Más akar gyereket
2021. nov. 28. 12:18
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
38%
Csak szeretnénk!
2021. nov. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
91%
Valaki szeretne és valaki nem szeretne.
2021. nov. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
49%
Van olyan férfi ismerősöm, aki 3-t is akar.
2021. nov. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
10%

Nem

Nincs olyan nő ki ne akarna szerető lenni.

Nincs annyi pénzem.

2021. nov. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
87%

Én nem szeretnék gyereket :)

28/F

2021. nov. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
83%
Én sem, csak barátnőt. 29/F
2021. nov. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
80%

Igen,én nagyon szeretnék,de nem mindegy kitől.

37/F

2021. nov. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
97%

40 felettieket ismerek akik akarnak(csak nekik pont nem kéne szülni, jó pasik ugyan, de mentális sérültek sajnos es pont nem valók családba, meg pláne gyerek mellé.)


Exeim, akik fiatalabbak, azok akartak/nak csak gyereket, akik ezzel akarnának engem lekötni/megfogni. Hülye lennék nekik szülni, alapokat se tudnak felmutatni.


Olyanok, aki korban hozzám valók, es nincs olyan érzésük, hogy lelépek, vagy attól nem tartanak, azok nem akarnak gyereket. De nem is felelősségteljesek.

2021. nov. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
68%

Én nem akarok, csak ha "muszáj" lenne. Mert mondjuk akit szeretek azzal egyutt élve vagy házasodva, ez a kimondatlan "elvárás".

De nem vagyok ilyen helyzet elé állítva jelenleg.

8.voltam

2021. nov. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
93%

Akiket ismerek egyedülálló férfiakat, ők vágynak gyerekre, családra, csak ugye nő hiányában ez nem megvalósítható náluk.

Ismerek pár nős fickót, náluk vegyes, van, aki szeretne, más nem szeretne.

Ismerek néhány családos pasit, akinek már van gyereke, ott vannak néhányan, akik visszamenőlegesen már nem szeretnének gyereket mégsem. Ez a szomorúbb eset. De azért többségében akinek már van, ők továbbra is örülnek nekik.


Szóval így összességében az ismerősi körömben olyan 80% férfi szeretne gyereket, 20% nem, vagy már megbánta. Nem reprezentatív, nyilván, de én ezt látom.

2021. nov. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!