Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vajon mièrt nem akar apám egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mièrt nem akar apám egy ágyon aludni anyámmal?

Figyelt kérdés
Kb 15 ève anyámnak volt egy gerincműtètje akkor külön ágyra vonult mert apám állandóan forgolódott álmában ès minden mozdula fájt anyámnak. Aztán meg mikor helyrejött anyám hallani sem akarta apám arról hogy újra egy ágyban aludjanak. Ès azóta is külön alszanak a szoba kèt felèben. Pedig anyám többször is kèrte hogy vegyenek egy nagyobb ágyat hogy egymás mellett alhassanak, de apám nem ment bele. Mert hogy minek meg jóvan ez így. Mi baja lehet apámnak? 50 felettiek mindketten.

2022. márc. 30. 12:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert kényelmesebb neki a külön alvás, így nem zavarják egymást. Vannak akik pld. horkolás miatt egy szobában sem alszanak.

Mielőtt megkérdezed, ettől még lehet remek szexuális életük.

2022. márc. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal kényelmesebb egyedül aludni! Mi csak 30 évesek vagyunk, de mi sem alszunk együtt, mondjuk egy időben is iszonyat ritkán, így nem zavarjuk a másikat
2022. márc. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%
A külön alvás nagyon jó dolog. Én is azt tennem ha a feleségem nem ragaszkodna az együtt alváshoz
2022. márc. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%
mert nem mindenki igényli . Meg 15 év házasság na.
2022. márc. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

mert ezek szerint anyádnak is vannak rossz alvási szokásai

vagy egyszerűen így nem kell aggódnia, hogy felébreszti a forgolódással


szó mint száz: kényelemsebb

2022. márc. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
14%
Hát gondolom rájött, hogy jobb anyukád nélkül. Bár nekem ez nagyon fura, nőként engem kifejezetten megviselne ha a férjem nem akarna velem aludni...
2022. márc. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mamámék 62 évig voltak házasok és külön szobában aludtak. Imádták egymást, de papám horkolt, forgolódott, mamám meg baromi rossz alvó volt. Így tudtak mindketten pihenni.
2022. márc. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Néha én is megőrülök a barátomtól, főleg, mikor a 230 cm széles ágyon arra ébredek, hogy teljesen rám tekeredett, és melegem van plusz nem kapok levegőt tőle :D
2022. márc. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a szüleid korosztalya vagyok. Szintén külön agyon egy szobában alszunk. Ez így jó. A szex működik köztünk. Nem kell ebbe túl sokat belelatni, aludni egyszerűen jobb egyedül.
2022. márc. 31. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!