Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Karácsony van, apám az új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karácsony van, apám az új nőjével boldog, elhagyott minket, és mi, anyámmal, eléggé kivagyunk. Mit tehetnék, hogy elrontsam a karácsonyukat?

Figyelt kérdés
nem vagyok egy gonosz ember, de muszáj lenne fájdalmat okozni nekik. nem hagyhatom, hogy ők boldogan, meghitten, örömben és békében töltsék a karácsonyt, mikor ők szétrombolták a családunkat, apám hátrahagyott mindket, anyám és engem, egyedül. hogy keserítsem meg a karácsonyukat, nem bírom!!
2010. dec. 24. 12:27
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
47%
Írj neki egy sms-t,amiben ezt írod le hogy mennyire nagy fájdalmat okozott nektek.De ne támadd semmi,így lelkiismeret furdalást kelthetsz kicsit benne.A végére írd oda hogy kellemes karácsonyi ünnepeket kívánunk....
2010. dec. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
20%
Hívogasd őket, menj el hozzájuk és dobd be az ablakukat, aztán fuss el, hívd ki hozzájuk a rendőrséget vagy akármi
2010. dec. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
86%
Nem erről szól a karácsony!! biztos nagyon fáj, de ezt akkor sem így kell:( Egyet értek veled, de inkább legyen nektek jobb karácsonyotok és nem bosszúállás.
2010. dec. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

1. csak röhögne rajtam... mincs lelkiismerete neki..

2. aztán engem tartóztatnának le.. :/

3. pontosan ezért kellene karácsonykor... hogy ivódjon bele az emlékezetébe, hogy örökre valami hatalmas fájdalomhoz kapcsolódjon ak arácsony, mint nekünk, akivel ezt tette...

2010. dec. 24. 12:36
 5/26 anonim ***** válasza:
77%
sztem szakítsatok meg velük minden kapcsolatot, akkor jártok a legjobban. ne hagyjátok h rányomja a hangulatotokra a bélyegét, mert ettől csak erősödni fog a bosszú, meg minden. de a bosszúnak semmi értelme, ugyanúgy szarul fogod érezni magadat utána, tapasztalat. a bosszúnak semmi értelme. ideig óráig nyújt csak megnyugvást, utána minden ugyanolyan. az a legjobb ha kitörlöd őt az elmédből. az jobb "bosszú" és hasznosabb is. ezis tapasztalat.
2010. dec. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
4. de hogy felejtsem el a saját apám??? hogy bírjam azt ki, hogy anyám zokog roncsként??? hogy???
2010. dec. 24. 12:40
 7/26 anonim ***** válasza:
68%

1. vagyok..Egy próbát megér..Vmi ilyesmi legyen a szövege:

Ugye tudod hogy nagyon szeretlek? És azt is tudod hogy ez mekkora fájdalom nekem?Mint eddig is,azt vártam hogy együtt leszünk,végignézed ahogy boldogan kinyitom az ajándékaimat,aztán örömmel eszünk a családdal..Aztán most itt állunk 2-en a fa alatt..Senki más..És búvalb*szott arccal nézünk egymásra..Közben arra gondolunk hogy te most milyen boldog vagy,de nem velünk..De sebaj..Legalább neked legyen boldog karácsonyod...Szeretlek..


Vmi ilyesmi sztem csak meghatná...De szerintem se a bosszúállásról kéne hogy szóljona karácsony..Legyetek erősek,és azért is élvezzétek.Ezzel is visszavágtok neki,hogy csak azért se lesztek szomorúak! Sok szerencsét! :)

15/L

2010. dec. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
ha apádhoz így állsz hozzá, nemlesz nehéz kitörölnöd őt. anyádnak mond meg, h nagyon szereted őt, és jobb lesz nektek nélküle. ha anyád látja rajtad h te nembánod annyira, neki is könnyebb lesz
2010. dec. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
47%

jobb lett volna ha apàd anyàddal marad és hazudik neki össze vissza mert nem boldog és csalja éveken keresztül?

neki is joga van a boldogsàghoz.De neked meg ahhoz semmi, hogy az övét tönkretedd.

Apukàd megtalàlta a boldogsàgot, majd anyukàd is meg fogja.

Azért nem szívtelen dög, mert elhagyta anyukàdat.Ez inkàBb öszinteség

2010. dec. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
63%
Őszinteség ja..Pont karácsonykor ??Ha eddig kibírta legalább várhatott volna még...Furcsa...1. voltam
2010. dec. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!