Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha anyámmal nem...

Mit tegyek, ha anyámmal nem lehet együtt élni, elviselhetetlenné teszi az életet, és van egy papucs apám, aki nem csinál semmit és nem mer neki szólni? 2 év múlva leszek 18, addig mit csináljak? Már nem bírom, öngyilkossági gondolataim vannak miatta.

Figyelt kérdés
2020. júl. 6. 16:13
 1/8 anonim válasza:
97%

Azt semmiképp nem szabad.

Nagyszülők ,kereszt szülők, kolesz hasonló . A megoldást kell keresni nem a kifogást . Tulmentem ilyenen én is amint tudtam cuccok össze és elköltöztem .

2020. júl. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Konkrétumok?
2020. júl. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

Kérlek, eszedbe ne jusson öngyilkosnak lenni!

Bármilyen nehéz most neked, nagyon-nagyon fiatal vagy. 2 év múlva leléphetsz és előtted az élet! Én is szar családban nőttem fel, olyan ez, mint a börtön, de egy szép napon szabadulni fogsz!!!

2020. júl. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Beszéld meg itt a kis kortársaiddal, naponta minden 5. kérdés erről szól. 2 év múlva egyébként mit csinálsz? Csak nem albérletbe mész a fizetésedből?
2020. júl. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Kár a kövi két szar év miatt beáldozni akár 50 másik jót...Kicsit jó lenne konkretizálni ezt, 16 évesen azért elég sokaknak van baja a szüleivel. De 18 évesen alapból el is mehetsz, nem olyan sok idő ez mint aminek most tűnik.
2020. júl. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%

"2 év múlva leszek 18, addig mit csináljak?"

Nem az a fő kérdés, hogy ADDÍG, hanem az, hogy AZTÁN mit csinálj.

.

Betöltöd a 18-at, akkor lelépsz.

Mégis, hogyan gondolod? Kinézel a parkban egy padot, vagy valahol a cserjésben a bokrok alatt meghúzod magad?

.

Tudott dolog, ahogy visszaeső anyagyilkos nem lehetsz, de az örökségért, amit eleinte felélhetnél, nem érdemes megtenned, ugyanis ahova ezért kerülnél, nem lenne lehetőséged elkölteni.

.

Az ilyen kérdéseknél felvetődik a "Hallgattassék meg a másik fél is!", azt viszont tudnunk kéne, mit takar az "anyámmal nem lehet együtt élni, elviselhetetlenné teszi az életet" kitételed.

2020. júl. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

De milyen időközönként érzed? Csak mert írod, hogy vannak napok, mikor egyáltalán nem érzed.

Csakhogy nem mindegy, hogy "vannak napok, amikor egyáltalán nem érezni", vagy pedig "vannak napok, amikor erősen érezni, egyébként nem".

Például menstruációkor nekem is lesz egy "szagom" (vagy nem is tudom, hogy nevezzem, amolyan "mensis szag"),de ezt én is érzem magamon. vuszont ez tart kb. 2-3 napig és kész ( nem mellékesen semmi köze a halszaghoz). Ha nem ez áll fenn anyudnál, akkor tuti valami fertőzése van, de azt nem hiszem el, hogy ő nem érzi magán...

2021. ápr. 14. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ucxsóvagyok, nagggyon rossz kérdéshez ment, bocsi 😂.
2021. ápr. 14. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!